Giełda
Fundusz Ochronny Bitget utrzymuje zaangażowanie na poziomie 390 mln USD w sierpniu 2024 roku
Giełda Bitget w trosce o bezpieczeństwo środków jej użytkowników ogłasza nową aktualizację dot. Funduszu Ochronnego z sierpnia 2024 r. Mimo silnej zmienności cen kryptowalut w poprzednim miesiącu, Fundusz Ochronny Bitget utrzymał średnią wycenę na poziomie 390,7 miliona dolarów. Fundusz Ochronny, utworzony w grudniu 2022
CoinEx Staking wspiera token CET oferując nowe opcje dla klientów giełdy
W kwietniu 2024 r. giełda CoinEx ogłosiła uruchomienie usługi stakingu, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nowe opcje zarobkowe, pomagając użytkownikom łatwo rozpocząć nową podróż w zakresie cyfrowych przychodów i jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości aprecjacji aktywów. Dzięki CoinEx Staking użytkownicy mogą stake’ować swoje kryptowaluty, uczestniczyć
Nowa giełda kryptowalut od CEO MT. Gox. Mark Karpeles odsłania karty. Pojawia się wątek Polski!
Były dyrektor generalny Mt. Gox, Mark Karpeles, chce wrócić na rynek. Tak, chodzi o nową giełdę kryptowalut! Mark Karpeles planuje wrócić na rynek giełd kryptowalut Jego projekt może wystartować już we wrześniu. Ma działać w… Polsce. MT. Gox 2.0? Polskich inwestorów zaciekawi zapewne to,
ETHWarsaw już w tym tygodniu! Giełda Bitget przyszykowała specjalne atrakcje na to wydarzenie
Konferencja Web3 oraz hackathon – ETHWarsaw – organizowane przez entuzjastów Ethereum, powracają do Warszawy z trzecią edycją. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-8 września 2024 roku w Browarach Warszawskich, przyciągając globalną społeczność twórców, założycieli i edukatorów z przestrzeni web3. Założyciele ETHWarsaw chcą przełamać stereotyp,
Bybit wprowadza pary handlowe z PLN oraz odpala konkurs dla polskich użytkowników! Do wygrania 10 000 USDT
Polska społeczność kryptowalut wyraźnie zapada w świadomości zagranicznych podmiotów, bowiem te dostosowują swoje usługi do potrzeb traderów z naszego podwórka. I mówimy tu nie o byle firmie, która chce zaistnień jeszcze bardziej na naszym podwórku, a o prawdziwym gigancie z tego sektora. Otóż druga
OKX ogłasza listing tokena Hamster Kombat. Kiedy ruszy handel HMSTR?
Bijąca rekordy popularności gra z kategorii crypto clicker wypuszcza niebawem na rynek swój token HMSTR, wokół którego narosła bardzo wyniosła narracja. W ostatnich tygodniach otrzymywaliśmy po trochu śladowe ilości informacji dot. airdropa coina od Hamster Kombat. Teraz natomiast ogłoszono, że token ten zostanie wylistowany
Binance wspiera Izrael w wojnie z Palestyną? Poważne oskarżenia dot. zamrażania środków
Giełda kryptowalut Binance zaprzecza przejęciu funduszy Palestyńczyków, twierdząc, że ograniczenia dotknęły tylko wybranych kont. Kontrowersje wokół decyzji wywołały silne emocje w świecie wirtualnych walut. Binance przyznało, iż ograniczenia, które wzbudziły kontrowersje, dotyczyły jedynie niewielkiej liczby kont powiązanych z nielegalną działalnością, zaprzeczając przy tym przejęciu
TOP 5 kart kryptowalutowych do wypłaty USDT w 2024 roku
Karty kryptowalutowe spełniają odwieczne marzenie wielu entuzjastów tej klasy aktywów. Chodzi w końcu o możliwość korzystania z cyfrowych walut jako zwykłego środka płatniczego. Wraz z Trustee Plus przybliżymy Wam, czym dokładnie są tego rodzaju karty, jak działają i przeanalizujemy 5 kart kryptowalutowych, które mają
Przyszłość i plany tokena CET: Odblokowanie nowych możliwości i wartości
Token od giełdy CoinEx (CET) to natywna kryptowaluta jej ekosystemu, wprowadzona w styczniu 2018 roku. Początkowo uruchomiony jako token ERC20 na Ethereum, od tego czasu ewoluował, aby odgrywać kluczową rolę w całej platformie CoinEx, zwłaszcza wraz z pojawieniem się CoinEx Smart Chain (CSC) w
CEO Binance mówi o IPO firmy oraz planach na najbliższe lata
Richard Teng, obecny CEO Binance, powiedział w wywiadzie dla CoinDesk, że zarządzana przez niego giełda kryptowalut jest w dobrej kondycji finansowej. Dowiedzieliśmy się, czy firma rozważa organizację IPO. Richard Teng rozmawiał z dziennikarzami CoinDesk. Przyznał, że Binance nie myśli o IPO. Binance nie chce
