Giełda
Ethereum czeka poważny kryzys. Walidatorzy mogą stracić nawet do 500 mln USD
Blockchain Ethereum ma przed sobą twardy orzech do zgryzienia. Przychody sieci Vitalika Buterin mogą znacznie spaść w najbliższym czasie, bowiem ich kluczowe źródło częściowo odcina się od tego ekosystemu. Chodzi bowiem o to, że wkrótce zdecentralizowana giełda Uniswap uruchomi własny łańcuch, który będzie pochłaniał
ICO odrodzi się w tej hossie? Arthur Hayes wskazuje, co w tej kwestii należy zmienić
Arthur Hayes jest zdania, że „ICO znów mogą być wspaniałe”. Jak jednak tego dokonać? Więcej dowiadujemy się z jego najnowszego felietonu. Arthur Hayes jest zdania, że rynek ICO może przeżyć odrodzenie. Twierdzi, że wiele problemów na rynku wynika z działalności CEX-ów i obecnego modelu
Giełda DMM Bitcoin ogłasza likwidację po stracie 320 milionów dolarów
Giełda DMM Bitcoin padła ofiarą ataku hakerskiego w maju tego roku. Dopiero teraz jednak ogłasza upadłość. DMM Bitcoin kończy działalność. W maju padła ofiarą hakerów i straciła 320 mln USD w BTC. DMM Bitcoin mówi: żegnajcie! Japońska giełda kryptowalut DMM Bitcoin przygotowuje się do
Bitget podsumowuje ostatnie miesiące. Giełda kryptowalut wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań
Wiodąca giełda kryptowalut oraz platforma Web3 – Bitget – osiągnęła w październiku znaczące kamienie milowe, oznaczające postępy w ekspansji rynkowej, wzroście liczby użytkowników i innowacjach produktowych. Kluczowe wydarzenia obejmowały strategiczne mianowanie kadry kierowniczej, zaprezentowanie nowych narzędzi i zwiększone zaangażowanie na rynkach wschodzących. Duże zmiany
Na giełdach krypto zaczyna brakować bitcoina. Szykuje się wybicie powyżej 100 000 USD?
Salda bitcoinów na giełdach kryptowalut osiągnęły historycznie niskie poziomy, co wynika z danych od 10X Research z niedzieli. Czy to zapowiedź mocnego wybicia? Na giełdach jest rekordowo mało bitcoinów. Może to zwiastować wybicie ponad poziom 100 000 USD. Bitcoiny? Nie, dziś nie ma… Jak
Program Bitget Builders przekracza 5000 członków. Giełda ujawnia dalsze plany ekspansji
Topowa giełda kryptowalut i firma Web3 ogłosiła rozszerzenie swojej globalnej inicjatywy rekrutacyjnej w postaci programu Bitget Builders, którego celem jest stworzenie dynamicznej rozrastającej się sieci wpływowych osób w branży kryptowalut. Program ten ma na celu zwiększenie popularności kryptowalut na całym świecie poprzez zaangażowanie prominentnych
Była pracownica Binance pozywa giełdę zarzucając jej łapówkarstwo
Amrita Srivastava, była pracownica Binance, pozywała giełdę założoną przez CZ. Powód? Twierdzi, że do jej zwolnienia z pracy doprowadziło zgłoszenie łapówki. Amrita Srivastava została zwolniona z Binance Jej zdaniem powodem było to, że zgłosiła swojemu szefostwu łapówkę. Nie wiadomo, czy mówi prawdę, ale dzięki
Ilość bitcoina na Binance i Coinbase spada do 6-letniego minimum. Trezor notuje rekordy sprzedaży przed Black Friday
Mimo pojawienia się kolejnej korekty na rynku kryptowalut po ostatnim rajdzie cenowym bitcoina nastroje wśród inwestorów pozostają mocno bycze i optymistyczne. Rynek wierzy, że przekroczenie progu 100 tys. dolarów przez BTC jest tylko kwestią czasu, po czym cyfrowe złoto ponownie ruszy na północ. Stąd
Bitget rusza z kampanią zerowych opłat dla transakcji spot BTC/EUR
Bitget, wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3, ogłosiła uruchomienie kampanii dot. zerowych opłat handlowych dla pary BTC/EUR na rynku spot. Ta ekscytująca oferta ma na celu celebrację ostatnich osiągnięć na rynku kryptowalut, w tym nowe ATH bitcoina, który 13 listopada osiągnął wartość 93 434
Akcje podupadłej giełdy krypto skoczyły o 162% po doniesieniach, że zamierza przejąć ją Donald Trump
Akcje giełdy Bakkt wzrosły 18 listopada o 162%. Powód? Financial Times poinformował, że firma medialna Donalda Trumpa planuje ją przejąć! Bakkt ma zostać przejęta przez firmę Trumpa – podają media w USA. Akcje tej zapomnianej giełdy skoczyły w odpowiedzi o 162%. W sieci pojawiły
