Przegapiłeś airdrop Aptos? Oto 5 projektów, które mogą szykować zrzut tokenów | Wiadomości | CrypS.

Przegapiłeś airdrop Aptos? Oto 5 projektów, które mogą szykować zrzut tokenów

Redaktor: Michał Misiura
możliwe airdropy

Przed tygodniem szerokim echem w branży kryptowalutowej odbiło się uruchomienie blockchaina Aptos i towarzyszący mu aidrop . Utrzymywane w tajemnicy zasady dystrybucji tokenów wywołały wiele kontrowersji, ale beneficjenci zrzutu z pewnością cieszyli się z darmowej kryptowaluty.


Jeżeli przegapiłeś zrzut tokenów APT, nie masz powodu do zmartwień. Na rynku kryptowalut z pewnością pojawi się jeszcze wiele podobnych okazji. Inwestorzy wskazują aktualnie na 5 projektów mogących dokonać zrzutu tokenów w najbliższych tygodniach lub miesiącach.

Pierwszym projektem, który może przeprowadzić aidrop jest ZetaChain. Jest to projekt warstwy 1 sieci blockchain stworzony przy użyciu Cosmos SDK. Projekt uruchomił sieć testową 10 sierpnia. Celem ZetaChain jest uzyskanie statusu zdecentralizowanej aplikacji do obsługi wielu sieci, w warstwie 1, takich jak Ethereum i Binance Smart Chain (BSC), a także rozwiązań warstwy 2, takich jak Polygon i Optimism.

Obok sieci Aptos inną równie gorąco zapowiadaną jest siecią blockchain jest SUI. Podobnie jak Aptos, SUI została założona przez byłych pracowników Meta, którzy rozwijają wysoce skalowalny blockchain warstwy pierwszej oparty na języku programowania MOVE Diema i algorytmie konsensusu proof of stake. Sieć SUI zamknęła już akceptację nowych walidatorów pod koniec sierpnia, ale szansa na zrzut wciąż istnieje, ponieważ SUI może być zainteresowana wprowadzeniem płynności do sieci.

Kolejne szanse na zrzut tokenów

Trzecią opcją może być zkSync. Okazją do skorzystania ze zrzutu tokenów może być interakcja z aplikacją zdecentralizowaną zkSync w sieci testowej. Zanim jednak użytkownicy będą mogli to zrobić, muszą dodać konfigurację RPC.

Czwarty głośny projekt to Layer Zero. Jest on protokołem umożliwiającym interoperacyjność wielu sieci, który umożliwia realizację aplikacji międzysieciowych. Szansą na zakwalifikowanie się do ewentualnego zrzutu może być wykorzystanie darmowego testnetu.

Ostatnim elementem jest Quai Network. Quai Network to sieć warstwy 1 blockchain, która wykorzystuje skalowanie, aby osiągnąć wysoką przepustowość. Aby nagrodzić wczesne zaangażowanie społeczności, projekt utrzymuje program nagród w mediach społecznościowych na różnych platformach, w tym na Twitterze, YouTube i Reddicie. Aktywni członkowie społeczności najprawdopodobniej otrzymają zrzut tokenów.

Na zakończenie podkreślmy, że każda decyzja inwestycyjna powinna być poparta własnym dokładnym sprawdzeniem danego projektu. Ten tekst nie może go zastąpić i nie powinien być traktowany jako porada inwestycyjna ani przepis na osiągnięcie łatwych zysków. Pamiętajcie: zawsze DYOR! Jeżeli znacie więcej projektów, które mogą przeprowadzić swoje aidropy, koniecznie dajcie znać w komentarzach.

możliwe airdropy

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.