Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.05.21]
 • Uniswap wystartuje na rozwiązaniu warstwy 2 Arbitrum
  Propozycja Uniswap, aby wdrożyć projekt na Arbitrum, otrzymała ogromne poparcie wśród społeczności. Po przegłosowaniu, Uniswap wdroży swoje kontrakty V3 na rozwiązaniu warstwy 2.
 • Trzeba spełnić wymogi ESG, aby instytucje zainteresowały się Bitcoinem
  Multimilioner i gwiazda programu Shark Tank, Kevin O’Leary, przewiduje, że Bitcoin (BTC) zobaczy zalew pieniędzy instytucjonalnych, gdy górnicy zajmą się kwestiami energii odnawialnej oraz kwestiami środowiskowymi.
 • Wieloryby kupiły BTC za prawie 3 mld USD, podczas załamania rynku
  Najwięksi inwestorzy w bitcoina wykorzystali spadek na rynku, aby dobudować swoją pozycję. Nowi inwestorzy z kolei masowo tracili swoje środki. Według firmy analitycznej Chainalysis wieloryby kupiły na dołku łącznie około 77,000 BTC, co przekłada się na prawie 3 mld USD.
 • Bank centralny Nigerii: kryptowaluty będą legalne
  Według doniesień Business Insidera, podczas spotkania Komitetu Polityki Monetarnej w Abudży, prezes Centralnego Banku Nigerii Godwin Emefiele wyraził przekonanie, że kryptowaluty takie jak bitcoin (BTC) staną się legalne w Nigerii.
 • Duża sieć sklepów w USA zaakceptowała kryptowalutowe płatności
  Amerykańska sieć całodobowych sklepików, kawiarni i stacji benzynowych Sheetz dodała obsługę płatności w kryptowalutach. Od 27 maja 622 sklepy sieci akceptują płatności w Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin i innych cyfrowych aktywach. Warto dodać, że wszystkie transakcje są przetwarzane przez system płatności Flexa.
 • Blockchain Cardano przeprowadził udany test aktualizacji Alonzo
  IOHK, organizacja badawcza tworząca blockchain Cardano, poinofrmowała o uruchomieniu sieci testowej dla aktualizacji Alonzo. Według zaktualizowanego planu wdrożenia Alonzo, hard fork będzie podzielony na dwa etapy o nazwie Red i Black, a inteligentne kontrakty zostaną w pełni uruchomione w ostatnim miesiącu trzeciego kwartału bieżącego roku.
 • Władze energetyczne Syczuanu przedyskutują zakaz kopania Bitcoina
  Instytucja nadzorująca sektor energetyczny w Syczuanie spotka się 2 czerwca, aby omówić wpływ zakazu kopania Bitcoina.
 • 7,2 miliona dolarów zostało usunięte z BurgerSwap na BSC
  BurgerSwap doświadczył ataku „Flash Loan”, w wyniku którego zostało skradzione 7,2 mln USD w kryptowalutach. Zespół BurgerSwap ogłosił, że „pracuje nad tym problemem” i zawiesił generowanie kolejnych tokenów, aby zapobiec dalszym stratom.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.05.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.