Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.05.21]
 • Bitcoin dotyka 40 000 USD
  Bitcoin pokonuje poziom 40,000 USD, tuż po ujawnieniu nowej propozycji prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena w wysokości 6 bilionów dolarów na wydatki federalne. Times podał jednak, że rząd przynajmniej do 2030 roku zmniejszy swoje deficyty budżetowe. Oznacza to, że Stany Zjednoczone staną w obliczu ogromnego zadłużenia, ponieważ pożyczają pieniądze na sfinansowanie planów Bidena. Taki scenariusz służy jako idealna bycza narracja dla Bitcoina. 
 • PayPal pozwoli na wypłatę kryptowalut z kont
  System płatności PayPal doda możliwość wypłaty kryptowalut do portfeli stron trzecich. Poinformował o tym wiceprezes firmy Jose Fernandez da Ponte, podczas internetowej konferencji Consensus.
 • Czy Apple otwiera się na krypowaluty?
  Nowa oferta pracy wskazuje na to, że gigant technologiczny nadal interesuje się kryptowalutami — przynajmniej w zakresie alternatywnych metod płatności.
 • Piramida finansowa QubitLife (QubitTech) przerywa wypłaty
  Piramida finansowa QubitLife (dawne QubitTech) najprawdopodobniej weszła w ostatni etap swojego istnienia. SCAM zakończył wypłaty w USDT, zastępując je bezwartościowymi tokenami QDT – informuje BehindMLM.
 • Nvidia wykazuje rekordowe dochody za pierwszy kwartał
  Firma Nvidia wiodący producent układów graficznych, ogłosiła rekordowe zyski za pierwszy kwartał 2021 roku. Firma bagatelizuje jednak rolę hossy na rynku kryptowalut w napędzaniu swoich imponujących wyników, przypisując popyt na swoje produkty przede wszystkim graczom.
 • Poloniex oskarżony o naruszenie prawa papierów wartościowych Ontario
  Komisja Papierów Wartościowych Ontario (OSC) oskarżyła giełdę kryptowalut Poloniex o łamanie prawa papierów wartościowych. Regulator twierdzi, że produkty oferowane przez firmę są „papierami wartościowymi i instrumentami pochodnymi”.
 • Gubernator Kolorado proponuje płatności podatkowe w kryptowalutach
  Gubernator Kolorado Jared Polis zamierza uczynić ze stanu centrum rozwoju blockchain. Zaproponował on, aby mieszkańcy stanu mogli płacić podatki w kryptowalutach. Wcześniej Polis stał się pierwszym amerykańskim politykiem, który zaakceptował bitcoinowe wpłaty na cele charytatywne.
 • Rosyjski darknetowy rynek Hydra przeżywa rozkwit
  W wydanym wczoraj raporcie podkreślono gwałtowny wzrost wolumenu transakcji w kryptowalutach. Roczne wolumeny wzrosły z 9,40 mln USD w 2016 roku, do kwoty 1,37 mld USD pod koniec 2020 roku.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.05.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.