Piramida finansowa QubitLife (QubitTech) przerywa wypłaty | Wiadomości | CrypS.

Piramida finansowa QubitLife (QubitTech) przerywa wypłaty

Michał Misiura
qubitlife kończy wypłaty

Piramida finansowa QubitLife (dawne QubitTech) najprawdopodobniej weszła w ostatni etap swojego istnienia. SCAM zakończył wypłaty w USDT, zastępując je bezwartościowymi tokenami QDT – informuje BehindMLM.

Jeżeli chcesz zapoznać się z dowodami, które świadczą o tym, że QubitLife/QubitTech jest oszustwem, zapraszamy do wcześniejszego ostrzeżenia.

Złe wiadomości dla setek tysięcy inwestorów wciągniętych do piramidy, zostały podane na nagraniu z 25 maja. QubitLife ogłaszało na ten dzień wielki webinar z twórcą projektu Gregiem Limonem i dyrektorem ds. marketingu Marc’em Swickle. Zamiast zapowiadanego wydarzenia, klienci otrzymali 38-minutową prezentację poprowadzoną przez Iakova Ashurova, tytułowanego jako Global Master Distributor.

Z nagranego po rosyjsku i przetłumaczonego łamanym angielskim filmiku, można dowiedzieć się wielu rzeczy na temat przyszłych planów QubitLife, jednak pośród obietnic i niepopartych niczym zapowiedzi, znajduje się jedna kluczowa informacja. Od teraz jedyną opcją wypłaty środków będą tokeny QDT.

Jednym z wytłumaczeń dla przebudowy modelu biznesowego QubitLife stał się weekendowy krach na rynku kryptowalut. Od tego momentu zwrot rzędu 250% będzie oferowany jedynie za rekrutację nowych osób. Wypłaty zostały całkowicie zawieszone do 1 czerwca, później ma obsługiwać je wewnętrzna giełda QubitLife o nazwie CryptoLocal. 

Qchain i QDT

Qchain i shitcoin QDT mają stać się jednym z nowych filarów piramidy. Inicjatywa wydaje się być jednak pozbawiona fundamentów. QDT to token oparty na blockchainie ERC-20, który mógłby zostać stworzony przez każdego. Nie potrzeba do tego żadnej tajemnej wiedzy ani doświadczenia na rynku kryptowalut. Wystarczy przeczytać kilka poradników i instrukcji (np. ten tekst) oraz posiadać ułamek Ethereum. Zaglądając do whitepaper projektu, możemy ocenić, że stoi za nim marketing, a nie realne rozwiązanie, które przyjmie się na rynku.

Na początku maja w Dubaju odbyła się konferencja QuibitLife, na której zgromadzili się czołowi promotorzy oraz twórcy SCAM’u. Co ciekawe podobno nie pojawił się na niej Greg Limon i według BehindMLM, nie widziano go od ostatnich 3 miesięcy. Podczas 3-dniowego wydarzenia przedstawiano plany na rozwój projektu, wręczano nagrody dla najlepszych sprzedawców oraz chwalono ich wyniki.

qubitlife kończy wypłatyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.