Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.10.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.10.21]
 • CoinList staje się jednorożcem krypto o wartości 1,5 mld USD
  Rozwój platformy w ciągu ostatniego roku odzwierciedla ewolucję kryptowalut od marginalnego produktu finansowego do głównej klasy aktywów cyfrowych. Po rundzie finansowania o wartości 100 milionów dolarów platforma CoinList staje się jednorożcem (firmą wartą +1 miliard dolarów).
 • Już jutro wejdzie w życie aktualizacja Ethereum Altair
  Aktualizacja Altair do Ethereum Beacon Chaina jest zaplanowana na środę, 27 października 2021 r., czyli już jutro.
 • SEC może kierować opracowaniem regulacji dotyczących stablecoinów
  Według doniesień medialnych amerykańskie organy regulacyjne uzgodniły, że Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) będzie kierować działaniami w zakresie uregulowania sektora stablecoinów w Stanach Zjednoczonych.
 • Korean Teacher Credit Union zainwestuje w BTC
  Pierwszy w kraju fundusz emerytalny z 40,2 miliardami dolarów w aktywach pod zarządzaniem, planuje zainwestować w fundusz giełdowy Bitcoin (ETF).
 • Współpraca Rarible i Adobe w celu ochrony twórców NFT
  Gigant oprogramowania Adobe stara się ułatwić twórcom niewymiennym tokenów, aby udowodnić, że są artystami stojącymi za ich pracą, łącząc profile w mediach społecznościowych i adresy portfela kryptowalut.
 • Sieć płatności Mastercard uruchomi wkrótce kryptowalutowe usługi
  Jak podało CNBC, Mastercard ogłosi wkrótce, że każdy z tysięcy banków i milionów sprzedawców w jego sieci, otrzyma dostęp do kryptowalutowych usług.
 • Polymarket trafił pod lupę CFTC za oferowanie ryzykownych krypto zakładów
  Polymarket, sam siebie określający jako „zdecentralizowana platforma rynków informacyjnych”, stoi w obliczu dochodzenia ze strony Commodity Futures Trading Commission (CFTC). Według Bloomberga firma prawdopodobnie naruszyła amerykańskie przepisy handlowe.
 • Tesla zasugerowała wznowienie przyjmowania płatności w kryptowalutach
  Tesla może w przyszłości wznowić praktykę akceptowania kryptowalut jako środka płatności za swoje produkty. Wskazuje na to sprawozdawczość dla amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. „Wierzymy w długoterminowy potencjał aktywów cyfrowych jako zarówno inwestycji, jak i płynnej alternatywy dla gotówki” – czytamy w dokumencie.
 • Gary Gensler: DeFi źle się skończy bez odpowiedniej ochrony
  Wschodząca branża zdecentralizowanych finansów (DeFi) jest jednym z najbardziej innowacyjnych obszarów w kryptowalutach. I to według przewodniczącego amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) Gary’ego Genslera. Nie oznacza to jednak, że może ona uniknąć regulacji.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.10.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.