CoinList staje się jednorożcem krypto o wartości 1,5 mld USD | Wiadomości | CrypS.

CoinList staje się jednorożcem krypto o wartości 1,5 mld USD

Konrad Juszczyk
CoinList staje się jednorożcem krypto o wartości 1,5 mld USD

Rozwój platformy w ciągu ostatniego roku odzwierciedla ewolucję kryptowalut od marginalnego produktu finansowego do głównej klasy aktywów cyfrowych. Po rundzie finansowania o wartości 100 milionów dolarów platforma CoinList staje się jednorożcem (firmą wartą +1 miliard dolarów).

CoinList wyceniony na 1,5 miliarda dolarów

CoinList, platforma sprzedaży tokenów popularna wśród żądnych gotówki projektów kryptograficznych i wczesnych inwestorów, zebrała 100 milionów dolarów w swojej pierwszej rundzie akcji od prawie dwóch lat. Zastrzyk kapitału sygnalizuje siłę dynamicznego biznesu sprzedaży tokenów na rynku. Do firmy zwróciły się takie projekty jak Solana, Algorand, czy Flow o pomoc w dystrybucji swoich natywnych tokenów.

W tym roku zainwestowano ponad 2,6 miliarda dolarów w aktywa kryptograficzne i 370 milionów dolarów w pożyczkach poprzez naszą platformę – powiedział założyciel CoinList.

Zgodnie z ogłoszeniem zastrzyk gotówki pomoże CoinList skalować działalność biznesową, wspierać społeczność wczesnych użytkowników i wprowadzać nowe oferty produktów. Warto podkreślic, że platforma odnotowała 42-krotny wzrost liczby użytkowników w ciągu ostatniego roku.

CoinList staje się jednorożcem krypto o wartości 1,5 mld USD
reklama
reklama