Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 24.09.2021
 • Chińscy regulatorzy powodem spadku na rynku kryptowalut
  Chiński bank centralny ponownie atakuje branżę krypto, a nowe wiadomości przyczyniają się do spadku na rynku kryptowalut, jednak wiele osób uważa te informacje za FUD.
 • Biden może nominować krypto krytyka jako kontrolera waluty
  Saule Omarova została nominowana jako następny lider Urzędu Kontrolera Waluty (OCC). Omarova jest również bardzo dobrze zorientowana w branży kryptowalut. Niestety w negatywnym sensie. Wielokrotnie dzieliła się bowiem swoim krytycznym spojrzeniem na ten sektor.
 • Najwięksi inwestorzy odchodzą od BTC w stronę ETH
  Amerykański międzynarodowy bank inwestycyjny JPMorgan ujawnił, że inwestorzy instytucjonalni zaczynają odchodzić od kontraktów terminowych na BTC na rzecz instrumentów pochodnych ETH. W nocie do inwestorów z 22 września, analitycy banku z Wall Street wskazali, że kontrakty terminowe BTC na Chicago Mercantile Exchange (CME) sprzedawały się gorzej, w porównaniu z rzeczywistymi cenami cyfrowego złota we wrześniu.
 • Grape Network oparty na blockchainie Solana, zbiera 1,2 mln USD
  Projekt, którego sprzedaż tokenów przeciążyła blockchain Solana w zeszłym tygodniu, zebrał łącznie 1,2 miliona dolarów od firm venture capital (VC) z oferty natywnego tokena $GRAPE.
 • Netflix nakręci film dokumentalny o założycielu giełdy QuadrigaCX
  Serwis streamingowy Netflix planuje wydać film dokumentalny o śmierci Geralda Cottena, założyciela i dyrektora generalnego zbankrutowanej kanadyjskiej giełdy kryptowalut QuadrigaCX.
 • Magazyn TIME sprzedał nową kolekcję 4676 NFT
  Magazyn TIME wydał nową kolekcję 4676 niezmiennych tokenów (NFT), zapewniając „nieograniczony dostęp” do swojej witryny do 2023 roku. Została nazwana TIMEPieces. Każdy cyfrowy przedmiot kosztuje 0,1 ETH (~ 312 USD). Sprzedaż zakończyła się w kilka minut i towarzyszyły jej nienormalne opłaty w sieci Ethereum. Kupujący zawyżali opłaty, aby uzyskać pierwszeństwo transakcji.
 • Twitter wprowadził opcję napiwków w Bitcoinie dla wszystkich użytkowników
  Twitter ogłosił we wczorajszym wpisie na blogu, że jego użytkownicy mogą od teraz wysyłać napiwki za pośrednictwem blockchaina Bitcoina. Transakcje są realizowane na warstwie 2 sieci – Lighting Network.
 • Szef FCA przypomina krypto inwestorom, że mogą „stracić wszystkie swoje pieniądze”
  Nikil Rathi, prezes Financial Conduct Authority (FCA), podczas wczorajszego wystąpienia w Londynie powtórzył zdecydowane stanowisko regulatora w sprawie kryptowalut.
 • SEC przedłuża termin na złożenie petycji w sprawie Ripple
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) wydłużyła termin na złożenie wniosku o pieczętowanie dokumentów. Według prawnika Jamesa Filana sąd dał regulatorowi odroczenie do 24 września włącznie.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 24.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.