Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.08.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.08.21]
 • Zniżka -20% na urządzenia Ledger
  Specjalnie dla naszych czytelników zdobyliśmy zniżkę -20% na urządzenia Ledger Nano S oraz Ledger Nano X z kodem „Live-Cryps„. Rabat można zrealizować tylko na oficjalnej stronie producenta i będzie on trwał do 30 sierpnia. Warto również wspomnieć, że limit kodu rabatowego wynosi 200 osób.
 • BitBay dodaje Cardano (ADA) i uruchamia kantor
  W tym tygodniu użytkownicy giełdy kryptowalut BitBay, otrzymają dostęp do Cardano (ADA). Największa platforma wymiany cyfrowych aktywów w Europie Środkowo-Wschodniej otworzyła także kantor, pozwalający na wymianę tradycyjnych walut.
 • Walmart szuka specjalisty z doświadczeniem w branży kryptowalut
  Kolejny wieloryb wchodzi w branżę kryptowalut. Amerykańska sieć supermarketów Walmart szuka kogoś, kto rozwinie strategię cyfrowej waluty i mapę drogową produktu.
 • Wiemy kiedy wejdą w życie smart kontrakty na Cardano
  Hemsley ogłosił bowiem, że sieć Cardano ulegnie modernizacji w dniu 12 września 2021 roku. Długo oczekiwana aktualizacja „Alonzo Purple” ma na celu wzmocnienie projektu Cardano o w pełni funkcjonalne, zaawansowane rozwiązania w zakresie smart kontraktów.
 • Inwestorzy instytucjonalni zwiększają inwestycje w fundusz BTC od Grayscale
  Według kanału MacroScope na Twitterze cztery amerykańskie firmy zarządzające aktywami nabyły udziały w Grayscale Bitcoin Investment Trust (GBTC). Pierwszą z nich jest Clear Perspective Advisors posiadająca 7 790 akcji GBTC. Ancora Advisors zarządzająca aktywami o wartości 9,4 miliarda dolarów, ogłosiła zakup 13 945 akcji funduszu. Boston Private Wealth posiada 103 469 akcji funduszu. Parkwood z Cleveland zwiększył swoje udziały w funduszu bitcoin do 125 000 akcji.
 • Diler z darknetu oskarżony o wypranie 136 milionów dolarów w BTC
  Amerykańskie władze oskarżyły mieszkańca Baltimore – Ryana Farace’a – o wypranie m.in. 2933 BTC w okresie od października 2019 roku do kwietnia 2021 roku. Co ciekawe, mężczyzna trafił do więzienia w 2018 roku i przypuszczalnie realizował przestępczą działalność zza krat.
 • Wietnam liderem adopcji kryptowaluty w badaniu Findera
  Badanie przeprowadzone przez firmę Finder wśród 42 000 osób w 27 krajach wykazało, że najwyższy wskaźnik adopcji kryptowalut odnotowano w Wietnamie, gdzie 41% respondentów stwierdziło, że kupiło kryptowalutę. 20% Wietnamczyków stwierdziło, że kupiło bitcoina (BTC), co było najwyższym wynikiem wśród wszystkich krajów objętych badaniem.
 • SOL rośnie o 36% w ciągu 24h
  Cena natywnego tokena projektu Solana (SOL) odnowiła dziś swój rekordowy poziom na poziomach powyżej 60 USD. Według CoinGecko w ciągu ostatnich 24 godzin cena monety wzrosła o 40,5% kosztując w momencie publikacji tekstu 67 USD. Warto dodać, że wcześnie Solana Labs pozyskało 314 milionów dolarów poprzez sprzedaż prywatnych tokenów.
 • Brytyjska policja przejęła pendrive z Ethereum wartym 9,5 mln USD
  Brytyjscy detektywi przejęli 22,25 mln dolarów od operatorów międzynarodowego krypto scamu. Wśród przejętych przedmiotów znajdował się pendrive, zawierający klucze do Ethereum wartego 9,5 miliona dolarów.
 • Decyzja o akceptacji kryptowalut w portugalskim sklepie Xiaomi była podjęta bez wiedzy firmy
  5 sierpnia Mi Store w Portugalii ogłosił, że akceptuje kryptowaluty, w tym BTC, ETH, USDT i DASH. Jednak firma macierzysta Mi Store, Xiaomi Corporation, która wywodzi się z Chin, odpowiedziała na decyzję sklepu o zaakceptowaniu kryptowalut i powiedziała, że ​​nie kontroluje „autonomii sklepów innych firm”.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.08.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.