Zniżka -20% na urządzenia Ledger [tylko 200 osób] | Wiadomości | CrypS.

Zniżka -20% na urządzenia Ledger [tylko 200 osób]

Konrad Juszczyk
ledger nano

Jeżeli nadal trzymasz swoje kryptowaluty na giełdzie i czekasz na dobry moment z kupnem portfela sprzętowego, to mamy dla Ciebie dobrą nowinę. 

20% zniżki na urządzenia Ledger

Specjalnie dla naszych czytelników zdobyliśmy zniżkę -20% na urządzenia Ledger Nano S oraz Ledger Nano X z kodem „Live-Cryps„. Rabat można zrealizować tylko na oficjalnej stronie producenta i będzie on trwał do 30 sierpnia. Warto również wspomnieć, że limit kodu rabatowego wynosi 200 osób.

kod rabatowy ledger

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą kryptowalut i wiedzą, że portfel sprzętowy jest dobrym rozwiązaniem, lecz nie wiedzą do końca jak on działa odsyłamy do poradnika tłumaczącego działanie Ledgera Nano S. Warto również podkreślić, że Ledger oferuje kupno, sprzedaż, a nawet staking swoich kryptowalut za pomocą usługi Ledger Live, o której również stworzyliśmy osobny artykuł.

Przypominamy, że trzymanie swoich aktywów kryptograficzcnych na giełdzie nie jest bezpiecznym rozwiązaniem i nawet tak duże platformy jak Binance mogą paść ofiarą ataków hakerskich.

ledger nano
reklama
reklama