Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.04.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 13.04.021
 • Bitcoin oraz Ethereum osiągają nowe ATH
  Bitcoin razem z Ethereum wzrosły dziś o 4%. BTC dotknął dziś 63,000 USD, a ETH 2,250 USD. Wyniki mogą być spowodowane napływem inwestorów instytucjonalnych oraz jutrzejszego listingu akcji Coinbase wycenianej na ponad 100 miliardów dolarów.
 • Binance wprowadził tokeny giełdowe
  Binance wchodzi w przestrzeń handlu tokenizowanymi akcjami. Od teraz możesz uzyskać dostęp do aktywów z tradycyjnych giełd, a wszystko za pomocą konta na platformie Binance.
 • Wejście Coinbase na giełdę nie jest największym wydarzeniem tego tygodnia
  Pierwszy natywny cross-chain DEX został już uruchomiony. THORChain będący dzisiejszym tematem rozmów to przełomowa technologia, która pozwala na w pełni zdecentralizowane wymiany między dowolnymi blockchainami, które obsługuje sieć.
 • MicroStrategy zapłaci członkom zarządu w bitcoinach
  Firma MicroStrategy, zajmująca się analityką biznesową i duży inwestor instytucjonalny w BTC, ogłosiła, że będzie płacić swojemu zarządowi w bitcoinach. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, firma zapłaci w ten sposób za wszystkie usługi dyrektorom, którzy nie są pracownikami spółki.
 • Jak i czy kupić akcje Coinbase (COIN)?
  Już jutro, 14 kwietnia, dojdzie do giełdowego debiutu Coinbase. Odpowiadamy na pytania: ile będą kosztować akcje COIN, gdzie można je kupić oraz jakie są argumenty za i przeciwko takiej inwestycji.
 • Cena XRP przekracza 1,6 USD
  Dziś notowania tokenów XRP ustanowiły nowy rekord od dawna, przekraczając 1,6 USD. Było to poprzedzone złożeniem przez założycieli Ripple, wniosku o oddalenie roszczenia Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). W chwili pisania tego tekstu XRP kosztuje blisko 1,7 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin token urósł o 25%, a w ciągu 7 dni – 90%.
 • COPA składa pozew przeciwko Craigowi Wrightowi
  Grupa robocza branży kryptowalutowej zaangażowana w dzielenie się patentami zwróciła się z wnioskiem do Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii o orzeczenie, że Craig Wright nie jest właścicielem białej księgi bitcoina.
 • ConsenSys pozyskuje 65 mln USD od JPMorgan i Mastercard
  ConsenSys, twórca rozwiązań dla ekosystemu Ethereum, zebrał 65 milionów dolarów finansowania od renomowanych banków, dostawców usług finansowych, start-upów kryptowalut i inwestorów indywidualnych. W rundzie finansowania uczestniczył JPMorgan, Mastercard, FTX Alameda Research, a także Protocol Labs.
 • W 2021 roku codziennie rejestrowane jest ponad 600,000 nowych złośliwych aplikacji
  Na podstawie ilości złośliwego oprogramowania zarejestrowanego od zeszłego roku wyraźnie widać, że cyberprzestępcy nieustannie próbują wykorzystać panikę i niepokój związany z ważnymi wydarzeniami na świecie, takimi jak pandemia koronawirusa.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 13.04.021
reklama
reklama