Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 12.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 12.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 12.07.21]
 • Paragwaj wkrótce przedstawi ustawę bitcoinową
  Kolejnym krajem, który idzie w ślady Salwadoru, jest Paragwaj. Południowoamerykański kraj zapowiedział, że wkrótce przedstawi ustawodawstwo kryptowalutowe.
 • Guggenheim Partners: bitcoin może spaść nawet do 10 000 USD
  Scott Minerd, czyli dyrektor inwestycyjny w Guggenheim Partners, powiedział w wywiadzie dla CNBC, że cena cyfrowego złota może spaść nawet do 10 000 dolarów.
 • TikTok zakazuje krypto reklam
  Krypto influencerzy nie będą już mogli promować projektów na TikToku. Ta popularna chińska sieć społecznościowa wydała w piątek nowe wytyczne.
 • Zablokowane środki w Shibaswap osiągnęły 1,5 mld USD w 7 dni
  Zdecentralizowana giełda (DEX) Shibaswap pozyskała 1,54 miliarda dolarów aktywów w ciągu tygodnia od jego uruchomienia.
 • Ukraińska policja przejęła 3800 konsol PS4
  Opisywana przez ukraińską policję jako największa nielegalna działalność wydobywcza, farma składała się z prawie 5000 jednostek sprzętu komputerowego, w tym 3800 konsol PlayStation 4, ponad 500 kart graficznych, 50 procesorów, notebooków, telefonów i pamięci flash.
 • Square stworzy portfel sprzętowy – to już potwierdzone
  Niedawno informowaliśmy, że firma zajmująca się płatnościami cyfrowymi – Square może zbudować swój własny portfel sprzętowy. Teraz informacje te zostały potwierdzone.
 • Cena SLP podwaja się wraz ze wzrostem liczby użytkowników w Axie Infinity
  W zeszłym tygodniu token AXS Axie Infinity przeszedł imponujący paraboliczny przebieg i osiągnął nowy rekord wszechczasów na poziomie 19,60 USD. Token w ekosystemie Axie Infinity – Small Love Potion (SLP), który działo jako nagroda dla użytkowników, również osiągnął trzycyfrowy zysk.
 • Steve Wozniak: Bitcoin jest matematycznym fenomenem
  Współzałożyciel Apple okazał poparcie dla Bitcoina podczas prezentacji na czwartkowej konferencji technologicznej. Steve Wozniak nazwał go „matematycznym cudem” lepszym niż złoto.
 • Koreański Woori Bank oferuje przechowywanie kryptowalut
  Coraz więcej wiodących banków południowokoreańskich tworzy spółki joint venture z niewielkimi firmami, aby wejść na rynek kryptopowierniczy, przestrzegając lokalnych przepisów. Najnowszym z nich jest Woori Bank.
 • Kolejny Exploit: ChainSwap traci 99% wartości
  ChainSwap stał się kolejną ofiarą coraz częstszych exploitów występujących w ekosystemie zdecentralizowanych finansów (DeFi).
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 12.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.