Steve Wozniak: Bitcoin jest matematycznym fenomenem | Wiadomości | CrypS.

Steve Wozniak: Bitcoin jest matematycznym fenomenem

Redakcja
steave wozniak btc

Współzałożyciel Apple okazał poparcie dla Bitcoina podczas prezentacji na czwartkowej konferencji technologicznej. Steve Wozniak nazwał go “matematycznym cudem” lepszym niż złoto.

Talent Land Jalisco 2021, konferencja dla przedsiębiorców technologicznych, zaprosiła współzałożyciela Apple do roli głównego mówcy na tym wydarzeniu. Komentarze Wozniaka zostały przekazane przez El Sol de Mexico, który relacjonował prezentację. Komentując wiodącą kryptowalutę, Wozniak powiedział:

Złoto jest ograniczone i trzeba go szukać; Bitcoin jest najbardziej niesamowitym matematycznym cudem. Nie inwestuję w Bitcoina, ale wierzę w niego na przyszłość.

Wozniak w swojej prezentacji powiedział również, że przyszłość technologii wygląda dziś obiecująco ze względu na talent młodych ludzi w sektorze technologicznym.

Podczas gdy Wozniak stwierdził, że nie inwestuje w Bitcoina, nie jest on obcy kryptowalutom. Sam pod koniec 2020 roku stał się współzałożycielem jednej z nich. Mowa o Efforce, tokenie ERC-20, który handluje pod symbolem WOZX. Efforce twierdzi, że jest pierwszą na świecie platformą oszczędzania energii opartą na blockchainie. Token jest używany do finansowania projektów efektywności energetycznej. Oszczędność energii jest mierzona przez inteligentne liczniki i rejestrowana na blockchainie. W ten sposób zdobyte środki są następnie automatycznie dystrybuowane z powrotem do posiadaczy tokenów WOZX.

Swoimi ostatnimi komentarzami Wozniak dołącza do rosnącej listy znanych osób z branży technologicznej, które okazują wsparcie dla Bitcoina. Wiele innych osób publicznych również wykazało zainteresowanie szerszym ekosystemem kryptowalut, nie tylko przestrzenią NFT. Sir Tim Berners-Lee niedawno sprzedał NFT kodu źródłowego światowej sieci WWW w Sotheby’s. Token oparty na Ethereum osiągnął wartość 5,4 miliona dolarów podczas aukcji.

steave wozniak btcreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.