Axie Infinity

#64 AXS
$7.00 3.18%
All Time High (ATH)
$165.37
06.11.2021
Market Cap
$924.58 M 3.18%
Rank 64 / 3,712
Wolumen (24h)
$115.07 M 3.18%
806 BTC
Podaż obiegowa
132040366.97
Max 270000000

Wykres Axie Infinity - Kurs AXS

Przelicznik AXS

AXS
Axie Infinity [AXS]
USA
USD
Polska
PLN

Axie Infinity - FAQ

Czym jest Axie Infinity?

Jak zacząć grę w Axie Infinity?

Czy mogę zarobić prawdziwe pieniądze grając w Axie Infinity?

Czym są niewymienne tokeny (NFT) w Axie Infinity?

Jakie są wymagania systemowe do gry w Axie Infinity?

Czy mogę grać w Axie Infinity bez inwestowania pieniędzy?

Kryptowaluta Axie Infinity - Informacje

Co to jest Axie Infinity?

Kiedy 6 lipca 2016 roku Bitcoin oscylował między 670 a 681 dolarów, najnowszym modelem telefonu była iPhone SE, a Pokémon Go dopiero wchodziło na rynek, niewielu mogło przewidzieć, jak gwałtownie rozwinie się technologia w kolejnych siedmiu latach. W grudniu 2017 roku narodził się pomysł na połączenie kryptowalut z grami online, który zyskał materialną formę w wietnamskim studiu Sky Mavis. Tak powstała Axie Infinity.

Kluczowe informacje

  • Axie Infinity to gra online oparta na technologii blockchain, gdzie gracze kolekcjonują i hodują stworzenia nazywane Axie.
  • Gra różni się od innych tytułów online dzięki unikalnemu połączeniu tradycyjnego grania i technologii blockchain.
  • Axie Infinity jest liderem w obszarze gier typu play-to-earn (P2E).

Axie Infinity – uniwersum gier online

Axie Infinity to gra online, której bohaterami są stworzenia przypominające Pokémony, zwane Axies. Gracze mogą zbierać Axies jako wirtualne zwierzątka, a następnie toczyć z nimi bitwy, hodować, zbierać i budować dla nich królestwa. Co odróżnia Axie Infinity od innych gier online, to wykorzystanie technologii blockchain, dzięki której gracze mogą posiadać swoje wirtualne zasoby i być nagradzani za osiągnięcie wysokiego poziomu umiejętności.

Niewymienne Tokeny (NFTs) i Model biznesowy Play-to-Earn (P2E)

Axie Infinity jest liderem w dziedzinie gier opartych o NFT. Wirtualne aktywa w grze, takie jak stworzenia Axie, są reprezentowane przez NFT, które są kryptograficznie unikalne i dają graczom prawo do handlu nimi na rynku gier.

Axie Infinity również wykorzystuje model biznesowy Play-to-Earn (P2E), który jest nowością w branży gier. Ten model został zaprojektowany, aby nagradzać graczy, którzy przyczyniają się do rozwoju świata gry lub ekosystemu.

Tokeny zarządzania – Axie Infinity Shards ($AXS)

Axie Infinity Shards (AXS) to tokeny zarządzania dla Axie Universe, które można traktować jako natywną walutę gry. Posiadacze mogą zdobywać nagrody, jeśli zastawią swoje tokeny, będą grać w grę i uczestniczyć w kluczowych głosowaniach dotyczących zarządzania.

 

 

Axie Infinity Giełdy - gdzie kupić

Axie Infinity - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię
AXS $7.00 3.18%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.