Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.08.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.08.21]
 • Coinbase osiąga w przychodach 2,2 mld USD za drugi kwartał
  Największa giełda kryptowalut w USA ostrzegła jednak, że w trzecim kwartale jej liczba miesięcznych użytkowników dokonujących transakcji oraz wolumen obrotu będą niższe.
 • Największy hack DeFi w historii – Poly Network traci 600 mln USD!
  W tweecie opublikowanym we wtorek, Poly Network ujawniło, że padło ofiarą włamania, w wyniku którego utracono aktywa o wartości ponad 600 milionów dolarów. Aktywa zostały skradzione na trzech łańcuchach: Binance Smart Chain, Ethereum oraz Polygon.
 • USDC nie jest już poparte tylko dolarami amerykańskimi
  USD Coin (USDC), stabilna moneta Circle, najwyraźniej straciła jedną ze swoich największych przewag konkurencyjnych nad swoim rywalem, Tetherem (USDT).
 • 5 firm z Ameryki Północnej wydobyło w lipcu o 58% więcej BTC
  Pięć północnoamerykańskich spółek giełdowych, które zajmują się miningiem BTC, wydobyły w lipcu 1802 BTC, co stanowi średni wzrost wydobycia o 58% w porównaniu z czerwcem.
 • BitMEX zawarł ugodę z CFTC i FinCEN na 100 milionów dolarów
  Według komunikatu na stronie internetowej giełdy BitMEX, platforma zawarła ugodę z dwoma amerykańskimi regulatorami: CFTC i FinCEN.
 • Venmo umożliwia automatyczny zakup kryptowalut za cashback
  Należąca do PayPala firma płatnicza Venmo uruchomiła nową funkcję kryptowalutowego cashbacku, która obejmuje transakcje kryptowalutowe z zerową prowizją.
 • Włoscy oszuści sprzedają fałszywe certyfikaty COVID-19 na Telegramie
  Włoskie władze zamknęły 32 grupy Telegram, które oferowały fałszywe certyfikaty COVID-19. Przestępcy za nielegalną usługę najchętniej przyjmowali kryptowaluty.
 • Haker stojący za włamem do Poly Network zwraca środki
  Osoba stojąca za atakiem na Poly Network wysłała 10 000 USD w USDC do portfela utworzonego przez Poly Network, zanim wysłała kolejne 1 milion USD 15 minut później. Haker zwrócił dotychczas 1000 BTC, 26 629 ETH i 119 664 866 BUSD, z zamiarem zwrotu całości skradzionych środków.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.08.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.