Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.05.21]
 • Dlaczego Zuckerberg nazwał kozy Max i Bitcoin?
  Mark Zuckerberg, współzałożyciel Facebooka wzbudził emocje w całej społeczności kryptowalutowej po tym, jak w mediach społecznościowych ogłosił, że dwóm swoim kozom nadał imiona Bitcoin i Max. Według wielu spekulantów, Facebook ogłosi za 2 tygodnie podczas corocznego spotkania akcjonariuszy, że on i Facebook kupili BTC.
 • BitBay sprzedany – nowy inwestor z USA
  Giełda BitBay ogłosiła dziś dosyć niespodziewanie o pozyskaniu nowego inwestora. Komunikat został opublikowany na profilu facebookowym giełdy, jednak jego treść jest jak na razie dosyć lakoniczna, a szczegółowe informacje mają pojawić się w ciągu najbliższych dni.
 • Czy Tesla zaakceptuje DOGE za swoje samochody?
  Elon Musk rozpoczął ankietę na Twitterze, pytając, czy Tesla powinna akceptować dogecoiny. Na prawie 3 miliony głosów, 77% odpowiedziało, że tak. Być może największy producent samochodów elektrycznych wprowadzi kolejną walutę cyfrową jako metodę płatności za swoje auta już niebawem.
 • BTC warte 200 mld USD zagrożone z powodu złego przechowywania
  Według wyliczeń firmy Opimas, niemal 3,5 mln BTC spośród wydobytych do tej pory 18,5 mln bitcoinów jest narażonych na ataki w wyniku niewłaściwego przechowywania. Według obecnych kursów jest to blisko 200 mld USD.
 • Korea Południowa wdraża system do monitorowania krypto phishingu
  Południowokoreańskie organy ścigania wzmacniają swoją infrastrukturę monitorowania, aby powstrzymać rosnącą liczbę kryptowalutowych stron phishingowych.
 • NFT Boss Battles, czyli nowa gra NFT od twórców Tibii
  NFT Boss Battles, bo tak nazywa się gra wypuszczona przez CipSoft, jest najnowszą produkcją studia, które jak widać po ostatnich działaniach, mocno wchodzi w świat kryptografii.
 • Ktoś przekierowuje ruch z Uniswap.com do witryny Sushiswap
  Osoba stojąca za domeną Uniswap.com przekierowuje ruch do witryny zdecentralizowanej giełdy Sushiswap. Poza tym, że ma tę samą nazwę – Uniswap.com nie jest powiązany z rzeczywistą stroną zdecentralizowanej giełdy Uniswap. Na tym etapie nie jest jasne, kto stoi za domeną Uniswap.com. 0xMaki, czyli anonimowy współpracownik Sushiswap, powiedział we wtorek na Twitterze, że zespół Sushiswap nie kupił Uniswap.com ani „żadnych nazw domen poza domenami .fi i .org.
 • Zlecenie zabójstwa żony za BTC z wykorzystaniem Coinbase
  Mrożący krew w żyłach wątek morderstwa pokazuje, że podczas gdy Bitcoin może być używany do finansowania zbrodni, może być również zgubą przestępców, którzy nie rozumieją, w jaki sposób działa.
 • Korea Południowa przeanalizuje notowania altcoinów na giełdach
  Wyraźny wzrost cen i popularności altcoinów wzbudził obawy wśród południowokoreańskich władz. Krajowe stowarzyszenie bankowe zaleciło swoim członkom zbadanie szybko rosnącej liczby alternatywnych monet dostępnych do obrotu na giełdach.
 • Środki stymulujące w USA popchnęły burmistrza Miami do zakupu Bitcoina
  Burmistrz Miami Francis Suarez ujawnił, że kupił Bitcoina i Ethereum zaraz po tym, jak ustawa stymulacyjna warta 1,9 biliona dolarów została przyjęta przez Senat i trafiła na biurko prezydenta Joe Bidena.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.05.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.