NFT Boss Battles, czyli nowa gra NFT od twórców Tibii

NFT Boss Battles, czyli nowa gra NFT od twórców Tibii

Konrad Juszczyk
nft boss battle

NFT Boss Battles, bo tak nazywa się gra wypuszczona przez CipSoft, jest najnowszą produkcją studia, które jak widać po ostatnich działaniach, mocno wchodzi w świat kryptografii.

Rozwój CipSoft’u

CipSoft to studio gier online, które zostało utworzone tuż po sukcesie jednej z pierwszych gier MMORPG na świecie, jaką jest Tibia. Twórca gier przez długi czas skupiał się wyłącznie na tym tytule, jednak ostatnio poszerza horyzonty i wchodzi w świat gier zdecentralizowanych.

Tibia
Źródło: https://www.tibia.com

W 2020 roku twórcy Tibii wypuścili na rynek LiteBringer, czyli zdecentralizowaną grę online opartą o łańcuch blokowy Litecoin. Każdy ruch wykonany w tej grze jest transakcją w blockchainie LTC, a wszystkimi przedmiotami zdobytymi w grze można handlować i zarabiać na nich. Gra ta jednak nie osiągnęła tak ogromnego rozgłosu i sukcesu jak Tibia, przez co studio postanowiło rzucić kolejny raz kością i spróbować czegoś na nowego.. czegoś na fali, a tym „czymś” są niewymienne tokeny (NFT).

Litebringer
Źródło: https://www.litebringer.com/howto

Nowa gra od twórców Tibii

NFT Boss Battles to przeglądarkowa gra kooperacyjna, w której gracze tworzą swoją postać, a następnie ją awansują i wysyłają do wspólnych bitew przeciwko wrogom (a dokładniej bossom). Każdy bohater jest unikalny i zaimplementowany jako niewymienny token ERC-721, którym można dowolnie handlować na platformie. Warto podkreślić, że nowych dwuwymiarowych bohaterów można zdobywać, tworząc pewnego rodzaju kolekcję.

Źródło: https://www.nftbossbattles.com/

Gra jest oparta o Binance Smart Chain (BSC), a aby zagrać w ten tytuł, koniecznym jest posiadanie portfela MetaMask i uiszczanie opłat za gaz, które będą występować przy podejmowaniu działań w grze. Ze względu na fakt, że gra została wypuszczona dopiero wczoraj, jest wciąż mało informacji na jej temat. Zainteresowanych tytułem zapraszamy na oficjalną stronę gry.

nft boss battle
reklama
reklama