Środki stymulujące w USA popchnęły burmistrza Miami do zakupu Bitcoina | Wiadomości | CrypS.

Środki stymulujące w USA popchnęły burmistrza Miami do zakupu Bitcoina

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Burmistrz Miami chce wynagrodzenia dla pracowników w BTC

Burmistrz Miami Francis Suarez ujawnił, że kupił Bitcoina i Ethereum zaraz po tym, jak ustawa stymulacyjna warta 1,9 biliona dolarów została przyjęta przez Senat i trafiła na biurko prezydenta Joe Bidena.

Burmistrz Miami osobiście kupił Bitcoina

Burmistrz Miami Francis Suarez ujawnił podczas 2021 Ethereal Summit, że kupił Bitcoina i Ethereum. Do zakupów popchnęło go przyjęcie przez Senat kolejnych środków stymulacyjnych wartych tym razem 1,9 biliona dolarów. Burmistrz został zapytany, czy kupił już kryptowaluty, których zakup zapowiadał jeszcze w lutym. Jego odpowiedź brzmiała następująco:

Kupiłem, na szczęście. Kupiłem Bitcoina i Ethereum. Nie kupiłem DOGE, ale kupiłem bitcoina i ethereum, a kupiłem je dosłownie w dniu – nigdy nie zapomnę tego momentu – był to dzień, w którym ustawa o wydatkach w wysokości 1,9 biliona dolarów przeszła przez Senat i trafiła na biurko prezydenta.

W dalszej części wypowiedzi Suarez zapewnił, że ceny kryptowalut muszą pójść w górę. Zwłaszcza jeśli rząd nadal będzie rozdawał pieniądze na prawo i lewo.

Powiedziałem, że kupuję. To jest to. Jeśli rząd federalny ma zamiar wydać 1,9 biliona dolarów, to myślę, że muszę mieć trochę, i to zdecydowanie pójdzie w górę. I szczerze mówiąc, jeśli wydają kolejne 2,2 biliona dolarów na infrastrukturę ustawy, to będzie nadal iść w górę. Nie ma możliwości, żeby tak się nie stało, ponieważ nie sądzę, żeby ludzie chcieli pozostać w walutach denominowanych w dolarach.

Burmistrz Miami mówił również o tym, jak imponująco duża jest społeczność kryptowalutowa.

Liczba klientów, liczba posiadaczy bitcoina i innych kryptowalut, mówisz o dziesiątkach milionów ludzi i nie jestem pewien, czy reszta świata naprawdę rozumie, jak obszerna, jak ekscytująca i jak energiczna jest społeczność kryptowalutowa.

Miami – miasto kryptowalut

Suarez pracuje również obecnie nad tym, aby Miami stało się “miastem kryptowalut”. Oprócz umieszczenia białej księgi BTC na stronie internetowej miasta, właśnie w Miami odbędzie się też Bitcoin Conference 2021. Burmistrz dodatkowo wspomniał o planowanych ruchach, które zwiększyły by adopcję cyfrowych aktywów na Florydzie.

Podjęliśmy uchwałę, która pozwoliłaby pracownikom otrzymywać wynagrodzenie w bitcoinie, pozwoliłaby naszym mieszkańcom płacić za opłaty w bitcoinie i pozwoliłaby nam potencjalnie mieć to jako pozycję bilansową. Myślę, że zajęliśmy bardzo postępowe stanowisko. Jesteśmy bardzo agresywni. Pojechałem do Wyoming, znalazłem ich pakiet legislacyjny, próbowałem wprowadzić go do ustawodawstwa stanowego, [i] bardzo zbliżyłem się do uchwalenia go przy pierwszej próbie, co jest bardzo niezwykłe.

Na koniec Suarez dodał, że kryptowaluty to przyszłość świata. Zapewnił też, że Miami wykorzysta sytuację, aby stać się pionierem technologii i wyprzedzić konkurencję.

To ekscytujący czas i rzeczywiście uważam, że jest to przyszłość naszego świata. I jeśli chcemy być miastem technologicznym w Miami, musimy wykorzystać te możliwości, aby się wyróżnić i wyprzedzić naszą konkurencję.

Burmistrz Miami chce wynagrodzenia dla pracowników w BTCreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.