BitBay sprzedany - nowy inwestor z USA | Wiadomości | CrypS.

BitBay sprzedany – nowy inwestor z USA

Albert Czajkowski
giełda kryptowalut bitbay

Giełda BitBay ogłosiła dziś dosyć niespodziewanie o pozyskaniu nowego inwestora. Komunikat został opublikowany na profilu facebookowym giełdy, jednak jego treść jest jak na razie dosyć lakoniczna, a szczegółowe informacje mają pojawić się w ciągu najbliższych dni.

Sylwester Suszek znika z BitBay

Z oświadczenia dowiadujemy się, że inwestor pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i obecnie działa w branży FinTech. Niestety nie wiadomo jeszcze jaka to dokładnie firma, a zespół BitBay poinformował w komentarzach, że szczegółowe informacje zostaną podane w ciągu najbliższych dni. Wiemy również, że cały proces przejęcie giełdy może potrwać do 12 miesięcy.

Jednocześnie spółka informuje, że obecny główny właściciel BitBay, a jednocześnie założyciel i dotychczasowy CEO platformy – Sylwester Suszek, przestaje pełnić swoje obowiązki. Nie będzie również angażował się w kolejne projekty związane z BitBay.

Poniżej zamieszczamy pełną treść komunikatu opublikowanego przez giełdę.

Czy to dobrze dla klientów giełdy?

Wszystko zależy od tego kim będzie nowy właściciel giełdy. Jeśli jest to spółka działająca już w branży blockchain oraz dysponująca dużym kapitałem, możemy spodziewać się prawdopodobnie silniejszej ekspansji zagranicznej BitBay. Pytanie również jaką politykę przyjmie inwestor oraz czy zmienią się warunki handlu dla klientów giełdy.

Gdy tylko dowiemy się kim jest nowy właściciel giełdy, podzielimy się tą informacją na łamach serwisu.

giełda kryptowalut bitbay
reklama
reklama