Dlaczego Zuckerberg nazwał kozy Max i Bitcoin? | Wiadomości | CrypS.

Dlaczego Zuckerberg nazwał kozy Max i Bitcoin?

Mariusz Przepiórka
Twitter zastanawia się, dlaczego Zuckerberg nazwał kozy Max i Bitcoin

Mark Zuckerberg, współzałożyciel Facebooka wzbudził emocje w całej społeczności kryptowalutowej po tym, jak w mediach społecznościowych ogłosił, że dwóm swoim kozom nadał imiona Bitcoin i Max. Zuckerberg poinformował o tym 11 maja na Facebooku.

Kryptowalutowa sekcja Twittera rozpaliła się do czerwoności w reakcji na ogłoszenie Zuckerberga. Analityk LilMoonLambo, który posiada 97,000 followersów napisał: „Macie dwa tygodnie, aby zgromadzić tyle BTC, ile zdołacie, zanim Mark Zuckerberg ogłosi podczas corocznego spotkania akcjonariuszy, że on i Facebook kupili BTC. Wzrost ceny będzie ogromny”.

Koza Bitcoin Marka Zuckerberga

Współzałożyciel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano włączył się do dyskusji, aby zapytać, czy Zuckerberg „mówi nam imionami kóz, że jest bitcoinowym maksymalistą”? Influencer Thinking Crypto również pozytywnie odniósł się do wiadomości szefa Facebooka i napisał tweeta: „Jeśli myśleliście, że wejście Elona Muska i Tesli to było coś, przygotujcie się na wejście Marka Zuckerberga i Facebooka”. Założyciel SkyBridge Anthony Scaramucci powitał Zuckerberga w społeczności Bitcoin w swoim tweecie:

Facebook nie wykazał aktywów kryptowalutowych

Jednak Robert Leshner, dyrektor generalny Compound Labs, sceptycznie odniósł się do euforycznych spekulacji. W swym tweecie zażartował, że należy to czytać, że „Zuckerberg zje bitcoinowych maksymalistów na obiad”. Leshner może mieć rację w tym, że Bitcoin i Max będą serwowane na obiad. W 2019 roku szef Twittera Jack Dorsey ujawnił, że Zuckerberg zabił jedną ze swoich kóz za pomocą pistoletu laserowego i podał mu ją na obiad.

Prezes Facebooka może nowymi imionami kóz celowo wysyłać wiadomość do sektora kryptowalutowego, możliwe jest również, że Zuckerberg po prostu bawi się i próbuje wywołać reakcję w mediach społecznościowych w obliczu rosnącej popularności kryptowalut. W ubiegłym miesiącu pojawiały się plotki, że Facebook ujawni BTC w swoim bilansie za I kwartał. Jednak sprawozdanie z 28 kwietnia ujawniło, że firma nie posiada żadnych aktywów kryptowalutowych.

Twitter zastanawia się, dlaczego Zuckerberg nazwał kozy Max i Bitcoin
reklama
reklama