Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 11.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 11.01.22]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.01.22]
 • Kardashian, Mayweather i Pierce pozwani o promocję Ethereum Max
  Kim Kardashian, Floyd Mayweather i Paul Pierce stoją w obliczu pozwu zbiorowego. Celebrytom zarzuca się wprowadzenie konsumentów w błąd. Chodzi o projekt nazwany Ethereum Max.
 • Czy wykopanie $800 w ETH na Tesli jest możliwe? On twierdzi, że tak
  Kilka dni temu w CNBC pojawił się wywiad z Sirajem Ravalem, posiadacza Tesli Model 3 z 2018 roku, który podobno kopał na nim Ethereum, korzystając z zasilania samochodu. Jak twierdzi, zarabiał na tym od 400 do 800 dolarów miesięcznie.
 • Inwestor Bill Miller alokował 50% portfela do bitcoina
  Amerykański inwestor, menedżer funduszy i filantrop Bill Miller powiedział, że połowę swojego osobistego majątku ulokował w bitcoinie. Były prezes Legg Mason Capital Management stwierdził, że nabył „sporą ilość” w zeszłym roku, kiedy cena BTC zanurzyła się do 30 000 USD.
 • Pakistańskie władze przeprowadzą postępowanie w sprawie Binance
  Według doniesień lokalnych mediów, pakistańska Federalna Agencja Śledcza (FIA) bada możliwe powiązania giełdy kryptowalutowej Binance z wielomilionowym oszustwem kryptowalutowym w regionie.
 • Certyfikaty kryptowalutowe zyskują popularność w Niemczech
  Innowacyjne produkty finansowe zyskują coraz większą popularność wśród młodych traderów w Niemczech. W ostatnim raporcie Deutsche Borse Group ujawniła, że certyfikaty kryptowalutowe znalazły się na szczycie listy najczęściej kupowanych produktów na Frankfurckiej Giełdzie Certyfikatów (FCE) w 2021 roku.
 • Dyrektor Mirror Trading International aresztowany za oszustwa
  Żandarmeria wojskowa i Grupa Szybkiej Interwencji Ostensywnej (Giro) w Brazylii zatrzymały dyrektora generalnego i właściciela Mirror Trading International, Johanna Steynberga. W grudniu 2020 roku Steynberg był poszukiwany przez FBI i Interpol. Dokładnie rok później, został aresztowany oraz przewieziony na posterunek policji federalnej.
 • Współzałożyciel Dogecoina krytykuje Mozille
  W zeszłym tygodniu Mozilla podjęła decyzję o wstrzymaniu darowizn w cyfrowych aktywach. Teraz firma musi stawić czoła krytyce ze strony krypto społeczności. M.in. założyciel Dogecoina oskarżył firmę o uleganie „ignoranckiemu, reakcyjnemu tłumowi”.
 • Kosowska policja zarekwirowała setki koparek BTC
  Policja w Kosowie poinformowała o przejęciu ponad 300 koparek BTC. Zostały one skonfiskowane od zeszłego tygodnia, kiedy to władze rozpoczęły naloty na kopalnie.
 • Associated Press uruchomi platformę NFT
  Amerykańska agencja prasowa Associated Press (AP) uruchamia platformę transakcyjną tokenów NFT, na której kolekcjonerzy będą mogli kupować tokenizowane zdjęcia wykonane przez fotoreporterów agencji na całym świecie.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.01.22]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.