Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 10.03.2021
 • Binance wprowadza staking BNB z APY do 27,49%
  Giełda Binance umożliwiła swoim użytkownikom staking BNB. Blokując swoje tokeny na platformie, ich posiadacze mogą zarobić od 8,49% do 27,49% APY. Stopa procentowa zależy od tego, na jak długo blokowane są tokeny BNB.
 • Ripple podejmuje współpracę z YouTube
  Ripple emitujący XRP pozwał YouTube w zeszłym roku za to, że nie egzekwował swoich zasad. Firma ogłosiła wczoraj, że problemy prawne z platformą zostały rozwiązane i w ramach rozstrzygnięcia sporu obie firmy podejmą współpracę.
 • Wirex wydaje krypto karty debetowe Mastercard
  Firma Wirex wydała wielowalutową kartę Mastercard z obsługą zasobów cyfrowych w Wielkiej Brytanii i Europejskim Obszarze Gospodarczym. Według informacji prasowej karta obsługuje osiem walut cyfrowych i dziesięć walut fiducjarnych. Użytkownicy mogą natychmiast konwertować aktywa, bezpłatnie wymieniać fiat i wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie.
 • Kolejny hack DeFi – tym razem projekt DODO
  Hacki przeprowadzane na projektach DeFi nie ustają. Kolejną ofiarą hakerów jest chińska zdecentralizowana giełda DODO. Skradziona kwota może sięgać nawet 3,8 miliona dolarów.
 • Bill Gates postrzega Bitcoin jako problem klimatyczny
  Jedna transakcja bitcoin wymaga więcej energii niż jakakolwiek inna metoda, co wyraźnie podkreślał Bill Gates podczas wywiadu dla New York Times. W publikacji zauważono, że roczny ślad węglowy największej kryptowaluty na świecie i walidacji transakcji z jej udziałem jest równoważny całej Nowej Zelandii czy Argentynie.
 • Binance wprowadza nowości dla klientów
  Spora część użytkowników Binance ucieszy się po tej informacji. Firma zatrudniła więcej pracowników obsługi klienta, zoptymalizowała procesy weryfikacyjne kont oraz zamknęła system ticketów i wprowadziła live chat!
 • Ripple kończy współpracę z MoneyGram
  Ripple zakończyło współpracę z usługą przekazów pieniężnych MoneyGram. Poinformował o tym dyrektor generalny firmy Brad Garlinghouse.
 • Użytkownicy BlockFi ofiarami wulgarnego i rasistowskiego ataku
  Według magazynu Forbes, tymczasowe zamknięcie rejestracji w aplikacji BlockFi, służącej do udzielania kryptowalutowych pożyczek, było spowodowane złośliwym atakiem ze strony nieznanego sprawcy.
 • Regulator rynku na Seszelach ostrzega przed Huobi Global
  Regulująca rynek finansowy Seszeli Financial Services Authority (FSA) opublikowała ostrzeżenie przed spółką Huobi Global Limited. Regulator ogłosił, że giełda kryptowalut nie posiada licencji na prowadzenie działalności w ramach jurysdykcji FSA.
 • Rob Gronkowski wyda kolekcję NFT
  Amerykański piłkarz Rob Gronkowski wyda własną kolekcję NFT. Kolekcja będzie poświęcona Super Bowl i kamieniom milowym w karierze Gronkowskiego. Ma ona się składać z 5 cyfrowych kart kolekcjonerskich zaprojektowanych przez Black Madre. Aukcja rozpocznie się 11 marca na platformie OpenSea i potrwa do 13 marca. Tokeny będzie można kupić za Ethereum.
 • Awaria portfela Blockchain.com
  Użytkownicy portfela kryptowalutowego blockchain.com doświadczyli wczoraj trudności w dostępie do swoich środków.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 10.03.2021



reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.