Awaria portfela Blockchain.com | Wiadomości | CrypS.

Awaria portfela Blockchain.com

Mariusz Przepiórka
blockchain.com

Użytkownicy portfela kryptowalutowego blockchain.com doświadczyli wczoraj trudności w dostępie do swoich środków. Wielu posiadaczy kryptowalut chciało wykorzystać pozytywne nastroje panujące na giełdach, ale przy próbie zalogowania się do portfela poprzez aplikację mobilną otrzymywali komunikat, że połączenie z serwerem jest niemożliwe.

Z drugiej strony przy logowaniu za pomocą aplikacji internetowej komunikat o błędzie nie pojawiał się. Dlatego użytkownicy portfela mogli uznać, że problem jest po ich stronie, tym bardziej, że operator portfela nie wysyłał informacji o trudnościach.

Po pewnym czasie Blockchain.com poinformował o niespodziewanych trudnościach i przekazał, że trwają prace nad usunięciem usterki. Ostatecznie problem udało się zidentyfikować i po 12 godzinach przerwy portfel znów był dostępny dla użytkowników. Przyczyna awarii nie została jednak ujawniona.

blockchain.comreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.