Binance wprowadza staking BNB z APY do 27,49% | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza staking BNB z APY do 27,49%

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance

Giełda Binance umożliwiła swoim użytkownikom staking BNB. Blokując swoje tokeny na platformie, ich posiadacze mogą zarobić od 8,49% do 27,49% APY. Stopa procentowa zależy od tego, na jak długo blokowane są tokeny BNB.

Blokada na 30 dni oferuje 8,49% APY i posiada maksymalny limit 5000 BNB na użytkownika. Blokada na 60 dni oferuje 12,49% APY i maksymalnie można zdeponować 500 BNB na osobę. 90-dniowa blokada nagradza użytkowników 16,49% APY i posiada maksymalny limit 100 BNB na użytkownika.

Co ciekawe, najwyższe APY, bo aż 27,49% jest przyznawane przy najkrótszym, 15-dniowym okresie blokady środków. Użytkownicy w tej ofercie mogą jednak stakować zaledwie 5 BNB. Wszystkie oferty mają minimalny limit w wysokości 0,1 BNB. Użytkownicy mogą dokonać wcześniejszej realizacji, ale ryzykują utratę odsetek.

Wszystkie pule stakingowe działają na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. W momencie pisania tego artykułu, wszystkie z nich są już niedostępne.

Oprócz nowej opcj stakingu, Binance ogłosił uruchomienie 18. produktu Binance Launchpool. Użytkownicy mogą stakować swoje BNB, BUSD lub CHR i zarabiać tokeny ALICE.

Binance Coin (BNB) jest aktualnie notowany na poziomie 292 USD i w ciągu ostatnich 24 godzin zyskał niemal 25%. BNB wyparło Cardano (ADA) i aktualnie znajduje się na 3. miejscu w rankingu wg kapitalizacji.

binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.