Binance usprawnia support klienta | Wiadomości | CrypS.

Binance usprawnia support klienta

Mariusz Przepiórka
binance poradnik

Kryptowalutowa giełda Binance poinformowała o zmianach w dziale obsługi klienta. Spółka podkreśla, że obsługa klienta jest ważną częścią każdej firmy, a w branży kryptowalutowej jest prawdopodobnie jedną z kluczowych. Binance wyjaśnia też, że ostatnie problemy w zakresie obsługi klienta były spowodowane ogromnym rozwojem spółki.

Aby zapobiec problemom w przyszłości, kryptowalutowa giełda zatrudniła więcej agentów obsługi klienta. Ma to pomóc z zaspokojeniem wysokiego zapotrzebowania na wsparcie. Wprowadzono również optymalizację istniejących procesów, aby przyspieszyć czas rozwiązywania problemów związanych z weryfikacją konta i wnioskami o wpłatę/wypłatę bankową.

Największą zmianą jest jednak zamknięcie obecnego systemu ticketów i przekierowanie wszystkich agentów do obsługi czatu na żywo. Binance zapewnia, że nowy system ma wiele zalet:

  • Live Chat Bot w nowej odsłonie rozwiązuje teraz około 70–80% pytań najczęściej zadawanych przez użytkowników;
  • Czat na żywo umożliwia agentowi obsługi klienta przenoszenie zapytania między działami wewnętrznymi, co znacznie przyspiesza rozwiązanie problemu;
  • Czat na żywo jest teraz dostępny w trybie offline, co oznacza, że można zadać pytanie i wyjść w dowolnym momencie, a wiadomość dotrze do agenta. Agent wyśle odpowiedź, którą można przeczytać w dogodnym momencie.

Giełda wskazuje również, że zgłoszenia przesyłane w systemie ticketowym, które jeszcze nie zostały rozpatrzone, należy ponownie przesłać za pośrednictwem czatu na żywo.

binance poradnikreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.