Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.07.21]
 • KNF „zwraca uwagę” na ostrzeżenia przeciwko Binance
  7 lipca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wydała komunikat, w którym zaleciła szczególną ostrożność podczas korzystania z giełdy kryptowalut Binance.
 • Centralny Bank Chin nazywa stablecoiny instrumentami spekulacyjnymi
  „Globalne stablecoiny mogą nieść ryzyko i wyzwania dla międzynarodowego systemu monetarnego” – powiedział wiceprezes Ludowego Banku Chin
 • Nowy film z Anthony Hopkinsem będzie sprzedawany jako NFT
  Film zatytułowany „Zero Contact” w roli głównej ze słynnym aktorem ma pojawić się na rynku filmów NFT Vuele mniej więcej w przyszłym miesiącu.
 • Santander blokuje płatności Binance dla klientów z UK
  Hiszpański gigant bankowy Banco Santander zablokował płatności na giełdzie kryptograficznej Binance dla klientów z Wielkiej Brytanii, podążając za kilkoma innymi brytyjskimi bankami, które umieściły tę giełdę na czarnej liście.
 • SEC zawiera milionowe ugody z organizatorami BitConnect
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) jest bliska ugody z czterema osobami rezydującymi w Stanach Zjednoczonych, oskarżonymi o promowanie wielomiliardowej kryptowalutowej piramidy finansowej BitConnect.
 • Izraelskie władze przejęły adresy kryptowalutowe związane z Hamasem
  Izraelskie Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Finansowaniu Terroru (NBCTF) opublikowało informacje na temat konfiskaty kryptowalut przechowywanych w wielu portfelach związanych z kampaniami darowizn prowadzonymi przez Hamas.
 • FinCEN zatrudnia pierwszego głównego doradcę ds. walut cyfrowych
  U.S. Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) powołała Michele Korver jako swojego pierwszego głównego doradcę ds. cyfrowych walut (Chief Digital Currency Advisor).
 • Ethereum może wyprzedzić BTC jako magazyn wartości
  Według wtorkowej notatki uzyskanej przez Business Insider, Goldman Sachs uważa, że Ethereum może wyprzedzić Bitcoina jako dominujący magazyn wartości na rynku kryptowalut.
 • Francja i Singapur przetestowały CBDC
  Bank Francji i Monetary Authority of Singapore pomyślnie zakończyły eksperyment wykorzystania cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC) w hurtowych płatnościach i rozliczeniach transgranicznych.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.07.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.