Nowy film z Anthony Hopkinsem będzie sprzedawany jako NFT | Wiadomości | CrypS.

Nowy film z Anthony Hopkinsem będzie sprzedawany jako NFT

Konrad Juszczyk
Nowy film z Anthony Hopkinsem będzie sprzedawany jako NFT

Film zatytułowany „Zero Contact” w roli głównej ze słynnym aktorem ma pojawić się na rynku filmów NFT Vuele mniej więcej w przyszłym miesiącu.

Sprzedaż filmu w formie NFT

Nowy film z 83-letnim Anthony Hopkinsem zostanie ztokenizowany i sprzedany na dobrze zapowiadającym się rynku filmów NFT o nazwie „Vuele”. W „Zero Contact” Hopkins gra tytana technologicznego, Finleya Harta. Pięć pozostałych postaci z całego świata, które łączy oddanie do Finleya, jest zmuszeni do współpracy, aby wyłączyć urządzenie, które może rozwiązać wszystkie istniejące problemy, lub zniszczyć życie na Ziemi. Zero Contact został wyprodukowany zdalnie w 17 różnych miejscach podczas wczesnych fal globalnej pandemii w 2020 roku, a produkcja w dużej mierze opierała się na wykorzystaniu Zooma do kręcenia scen.

Wszystko wokół tego filmu jest niekonwencjonalne; od sposobu, w jaki nakręciliśmy go przy użyciu Zooma i zdalnej produkcji, po jego dystrybucję. – powiedział producent i reżyser Rick Dugdale.

Dystrybucja filmu będzie składać się z różnych odmian niewymiennych tokenów, tak aby zawrzeć w nich różne dodatki oraz treści ekskluzywne, które będą dostępne w różnych cenach. Jakie dokładnie będą to dodatki, nie zostało jeszcze ustalone, sprecyzował reżyser. Dugdale wyjaśnił, że chce zaprezentować produkt cyfrowy w różnych cenach, hostowany na blockchainie z unikalnym numerem seryjnym, powodując niedobór kopii filmu i chroniąc go przed piractwem. Za film na Vuele będzie można zapłacić kryptowalutą lub zwykłymi kartami kredytowymi.

NFT zyskały rozgłos w marcu, kiedy to Beeple sprzedał swoje dzieło za 69 milionów dolarów w formie niewymiennego tokena. Od tego czasu uruchomiono dziesiątki platform NFT dla sztuk pięknych, sportu, muzyki, gier i rozrywki. Według niektórych danych rynek ten nieco się ochłodził od tego czasu, jednak zgodnie z danymi sprzedaż w pierwszych sześciu miesiącach roku wyniosła około 2,5 miliarda dolarów.

Nowy film z Anthony Hopkinsem będzie sprzedawany jako NFT
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.