Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.04.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 08.04.021
 • Caruso Properties będzie przyjmować płatności w BTC
  Firma Caruso Properties będąca największą firmą nieruchomościową w USA poinformowała, że będzie akceptować bitcoiny we wszystkich płatnościach z tytułu wynajmu nieruchomości. Spółka w tym celu nawiązała współpracę z giełdą Gemini.
 • Na listę miliarderów Forbes 2021 trafiło 12 osób powiązanych z kryptowalutami
  Na liście miliarderów Forbes z 2021 roku trafiło 12 krypto-miliarderów, a Sam Bankman-Fried jest liderem na tej liście z wartością netto 8,7 miliarda dolarów.
 • Peter Thiel: Bitcoin może być „chińską bronią finansową”
  Współzałożyciel PayPala Peter Thiel, przemawiając na wirtualnym wydarzeniu dla konserwatywnego Seminarium Nixon w środę, opiniował, czy Chiny są przygotowane do wygrania wojny finansowej ze Stanami Zjednoczonymi. Według inwestora broń, której użyją Chiny to Bitcoin.
 • Blockchain.com dodaje Polkadot, Aave i YFI
  Dostawca portfela i giełda Blockchain.com dodała 3 aktywa kryptograficzne, starając się wspierać szerszy dostęp do branży DeFi. Nowymi aktywami są Polkadot (DOT), Aave (AAVE) i Yearn Finance (YFI).
 • Ukraińscy urzędnicy zadeklarowali posiadanie 46 000 BTC
  652 ukraińskich urzędników zadeklarowało posiadanie 46 351 bitcoinów w 2020 roku – podał portal do analizy danych z rejestrów publicznych Opendatabot. Najwięcej właścicieli kryptowalut pracuje w radach miejskich (11,8%), Policji Państwowej (8,9%) i Ministerstwie Obrony (5,8%).
 • Bitmain pozywa MicroBT
  Dyrektor generalny producenta sprzętu górniczego Bitmain Mikri Zhang złożył pozew przeciwko rywalowi MicroBT i jego założycielowi Yang Zuoxingowi o naruszenie tajemnic handlowych. 
 • Whale-Alert: Wieloryby przenoszą ogromne ilości BTC
  Wieloryby BTC przenoszą swoje zasoby w dużych ilościach. Jeden z użytkowników Bitcoina przeniósł wczoraj monety o wartości prawie 300 milionów dolarów.
 • ChainSwap pozyskuje 3 miliony dolarów od inwestorów
  Blockchainowy pomost aktywów i centrum aplikacji ChainSwap zamknąło rundę finansowania o wartości 3 milionów dolarów, w której udział wzięły jedne z największych nazwisk w zdecentralizowanych finansach i branży kryptograficznej. Wśród uczestników znalazły się: Alameda Research, Block Dream Fund, OKEx, NGC Ventures, DAO Ventures i wiele innych.
 • Wyciek danych 500 mln użytkowników LinkedIn
  Na forum, na którym niedawno opublikowano dane 500 mln użytkowników Facebooka, ktoś wystawił na sprzedaż podobnych rozmiarów bazę danych, pochodzącą z platformy społecznościowej LinkedIn. Za dowód służy próbka pliku zawierająca 2 miliony kont z identyfikatorami, nazwami, emailami, numerami telefonów, itp..
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 08.04.021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.