Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 07.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 07.10.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 07.10.2021
 • Rosja chce ograniczyć zakupy kryptowalut przez niewykwalifikowanych inwestorów
  Duma Państwowa rozważy możliwość prawnego ograniczenia inwestycji w aktywa kryptograficzne przez niewykwalifikowanych inwestorów. Bank Rosji chce również spowolnić transakcje na giełdach kryptowalut, aby zapobiec „emocjonalnym” zakupom kryptowalut.
 • Naprawiono krytyczny błąd w pulach stakingowych Ethereum 2.0
  Dmitri Tsumak, założyciel platformy do stakowania ETH 2.0 StakeWise, odkrył poważną lukę mającą wpływ na konkurencję Rocket Pool i Lido. Exploit został już załatany, a Rocket Pool i Lido zapłacą Tsumakowi po 100 000 USD za zidentyfikowanie błędu.
 • Twórca projektu NFT ucieka z 2,8 mln USD
  Twórca projektu NFT Evolved Apes usunął stronę internetową i konto na Twitterze, znikając z 797 ETH, zaledwie tydzień po uruchomieniu.
 • Dawn Fitzpatrick potwierdza, że Soros inwestuje w BTC
  Rodzinny fundusz inwestora-miliardera George’a Sorosa, Soros Fund Management, zainwestował w bitcoiny. Takie informacje przekazała Dawn Fitzpatrick, która pełni funkcję menedżera funduszu Sorosa.
 • Europa chce zakazać rozpoznawania twarzy
  Posłowie niedawno wprowadzili, a następnie głosowali za środkiem, który wzywa do „stałego zakazu” różnych technologii „automatycznej analizy i/lub rozpoznawania” przez „policję i organy sądowe w sprawach karnych”. W tym scenariuszu organy ścigania miałyby zakaz prowadzenia nadzoru biometrycznego w przestrzeni publicznej.
 • MetaMask nawiązuje współpracę z BitGo, Qredo i Cactus Custody
  MetaMask – planuje wprowadzić DeFi do dużych krypto instytucji. Firma nawiązała współpracę z trzema powiernikami kryptowalut, aby odpowiedzieć na różne potrzeby organizacyjne. Mianowicie, są to BitGo, Qredo i Cactus.
 • Według BIS, stablecoiny potrzebują tradycyjnych regulacji płatniczych
  Według nowego raportu Banku Rozrachunków Międzynarodowych, stablecoiny powinny podlegać tym samym zasadom, co tradycyjne systemy płatnicze.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 07.10.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.