Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.05.21]
 • Sąd nakazał Krakenowi przekazać dane użytkowników do IRS
  Kraken otrzymał sądowe polecenie przekazania danych na temat użytkowników giełdy do amerykańskiej skarbówki. IRS ma otrzymać informacje o osobach, które obracały kryptowalutami o wartości powyżej 20 tys. USD rocznie, w latach 2016 – 2020.
 • Amerykanie, którzy zainwestowali czeki stymulujące w DOGE zarobili 500 tys. USD
  Olbrzymi wzrost Dogecoina nadal dzieli kryptowalutową społeczność. Jednak jedną rzeczą, której nie można mu odmówić jest niesamowita skuteczność. Amerykanie, którzy zainwestowali pierwszy czek stymulujący w monetę inspirowaną shiba ibu mogą się cieszyć ogromnym zwrotem z inwestycji, większym niż w przypadku Bitcoina.
 • Bank centralny Gruzji rozważa wprowadzenie cyfrowego GEL
  Narodowy Bank Gruzji (NBG) poinformował, że rozważa wprowadzenie cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC). W oficjalnym komunikacie bank centralny zasugerował emisję CBDC w celu „zwiększenia efektywności krajowego systemu płatności i integracji finansowej”.
 • Mark Cuban: DOGE osiągnie 1 USD i stanie się stablecoinem
  Mark Cuban uważa, że ​​Dogecoin zmierza prosto do 1 dolara i tam pozostanie. Powód? Twierdzi, że kryptowaluta oparta na memie staje się bardziej użyteczna. „Myślę, że DOGE może wyrównać do 1 dolara i stać się trochę jak stablecoin, zostającsztywno na tym poziomie” – powiedział Cuban na Ethereal Virtual Summit.
 • Telegramowy SCAM wyłudził 2 mln USD i zostawił wiadomość: „Kup teraz Lambo”
  Członkowie WallStreetBets na reddicie są podejrzani o scam, który mógł spowodować straty nie mniejsze niż 2 miliony dolarów. Mieli oni stworzyć grupę na Telegramie, w której oszukiwali inwestorów, gwarantując im ogromne zyski.
 • Goldman Sachs wspiera finansowanie firmy kryptograficznej
  Bank inwestycyjny Goldman Sachs przygotowuje się do udostępnienia swoim klientom aktywów cyfrowych w drugim kwartale 2021 roku. Z tego powodu postanowił wesprzeć firmę kładącą cegiełkę w kierunku adopcji kryptografii wśród dużych graczy.
 • Uniswap uruchomił trzecią wersję protokołu
  w sieci Ethereum została uruchomiona trzecia wersja zdecentralizowanej giełdy Uniswap. Witryna jednak przestała się ładować zaraz po uruchomieniu. Jednym z głównych powodów aktualizacji była zwiększona konkurencja ze strony innych zdecentralizowanych giełd, takich jak Curve, SushiSwap i platforma PancakeSwap.
 • Południowokoreańska giełda kryptowalut oskarżona o wyłudzenie 1,5 mld dolarów
  Giełda kryptowalut V Global została oskarżona o wciągnięcie 40,000 osób w piramidę finansową. Cała sprawa opiewa na kwotę ponad 1,7 biliona wonów, co odpowiada 1,5 miliarda dolarów.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.05.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.