Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalutach 05.11.21
 • Poprawka w Ustawie infrastrukturalnej budzi niepokój branży krypto
  Eksperci z zakresu prawa ostrzegają, że część projektu amerykańskiej ustawy infrastrukturalnej, która ma być poddana pod głosowanie w piątek, zmienia część kodeksu podatkowego i sprawia, że niezgłaszanie przez firmy i osoby prywatne transakcji dotyczących aktywów cyfrowych staje się przestępstwem.
 • Burmistrz Nowego Jorku przyjmie 3 wypłaty w bitcoinie
  Burmistrz-elekt Nowego Jorku, Eric Adams, napisał na Twitterze, że przyjmie swoje 3 pierwsze wypłaty w formie bitcoina. Zapowiedz ta padła krótko po oświadczeniu, że uczyni miasto przyjaznym kryptowalutom.
 • Binance szuka oszustów stojących za projektem Squid Game
  Giełda kryptowalutowa Binance poinformowała, że stara się wytropić osoby stojące za krypto scamem Squid Game.
 • Enjin inwestuje 100 mln dolarów w metawersum
  Enjin utworzył fundusz o wartości 100 milionów dolarów, który przeznaczy na rozwój metawersum. Planuje też zbudować całkowicie nowy, dedykowany blockchain dla tego projektu.
 • Grayscale rozważa stworzenie funduszów Terra i Avalanche
  Już wkrótce inwestorzy instytucjonalni być może będą mogli kupić Terra (LUNA) i Avalanche (AVAX). Firma Grayscale ogłosiła bowiem, że dołączyła te dwa tokeny do listy rozważanych aktywów.
 • Koreański FSC potwierdza, że ​​NFT nie będą regulowane
  Komisja ds. Usług Finansowych (FSC) w Korei Południowej potwierdziła w dzisiejszym publicznym oświadczeniu, że NFT nie są aktywami wirtualnymi i nie będą regulowane.
 • Przychody Square za trzeci kwartał
  Cash App, wygenerował 1,82 miliarda dolarów przychodu w tym kwartale i 42 miliony dolarów zysku brutto, co oznacza wzrost odpowiednio o 115% i 29% rok do roku.
podsumowanie dnia w kryptowalutach 05.11.21
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.