Przychody Square za trzeci kwartał | Wiadomości | CrypS.

Przychody Square za trzeci kwartał

Konrad Juszczyk
square portfel sprzętowy

Firma Square opublikowała dane finansowe za trzeci kwartał, przypisując ostatnie spowolnienie ustabilizowaniu się cen bitcoina.

Wyniki Square za trzeci kwartał 2021 roku

Firma płatnicza Square poinformowała w czwartek w liście o zarobkach, że jej usługa płatności peer-to-peer, Cash App, wygenerowała 1,82 miliarda dolarów przychodu w tym kwartale i 42 miliony dolarów zysku brutto, co oznacza wzrost odpowiednio o 115% i 29% rok do roku. Przychody z bitcoina i zysk brutto spadły jednak w trzecim kwartale w porównaniu z drugim, powiedział Square, powołując się na „względną stabilność ceny bitcoina, która wpłynęła na aktywność handlową w porównaniu z poprzednimi kwartałami”. Akcje Square spadły o ok. 4,9% po publikacji wyników za III kwartał.

Podczas telekonferencji firma poinformowała również, że ​​19 listopada opublikuje białą księgę dotyczącą TBD, nowego działu skupionego na tworzeniu otwartej platformy programistycznej do budowy zdecentralizowanej giełdy bitcoinów. Firma ponoć nie planuje oferować użytkownikom innych kryptowalut poza bitcoinem.

square portfel sprzętowy
reklama
reklama