Przychody Square za trzeci kwartał | Wiadomości | CrypS.

Przychody Square za trzeci kwartał

Redaktor: Albert Czajkowski
square portfel sprzętowy

Firma Square opublikowała dane finansowe za trzeci kwartał, przypisując ostatnie spowolnienie ustabilizowaniu się cen bitcoina.

Wyniki Square za trzeci kwartał 2021 roku

Firma płatnicza Square poinformowała w czwartek w liście o zarobkach, że jej usługa płatności peer-to-peer, Cash App, wygenerowała 1,82 miliarda dolarów przychodu w tym kwartale i 42 miliony dolarów zysku brutto, co oznacza wzrost odpowiednio o 115% i 29% rok do roku. Przychody z bitcoina i zysk brutto spadły jednak w trzecim kwartale w porównaniu z drugim, powiedział Square, powołując się na „względną stabilność ceny bitcoina, która wpłynęła na aktywność handlową w porównaniu z poprzednimi kwartałami”. Akcje Square spadły o ok. 4,9% po publikacji wyników za III kwartał.

Podczas telekonferencji firma poinformowała również, że ​​19 listopada opublikuje białą księgę dotyczącą TBD, nowego działu skupionego na tworzeniu otwartej platformy programistycznej do budowy zdecentralizowanej giełdy bitcoinów. Firma ponoć nie planuje oferować użytkownikom innych kryptowalut poza bitcoinem.

square portfel sprzętowyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.