Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalutach 04.11021
 • Zyski z kryptowalut skłaniają pracowników do rzucania pracy
  Firma analityczna Civic Science opublikowała wyniki ankiety (ważone według danych spisu powszechnego w Stanach Zjednoczonych), które wskazują, że 4% z 6741 respondentów w wieku co najmniej 18 lat zrezygnowało z pracy w ciągu ostatniego roku z powodu „wolności finansowej” uzyskanej dzięki inwestowaniu w aktywa kryptowalutowe.
 • Binance wyda 100 mln EUR na rzecz rozwoju francuskiego ekosystemu kryptowalut
  CEO Binance ogłosił uruchomienie wartej 100 milionów euro inicjatywy kryptograficznej podczas konferencji we Francji.
 • Crypto.com zaoferuje kolekcjonerskie tokeny NFT UFC
  Współpraca Crypto.com i Ultimate Fighting Championship (UFC) przyniesie pierwsze owoce, przez co już dziś pierwsze „ringowe” tokeny NFT będą dostępne na platformie Crypto.com. Umowa między obiema stronami została zawarta w lipcu bieżącego roku i jest opiewana na 175 mln USD.
 • Burmistrz Miami otrzyma następną pensję w Bitcoinie
  W dzisiejszym wpisie na Twitterze, burmistrz Miami – Francis Suarez zobowiązał się do otrzymania swojej następnej wypłaty w formie Bitcoina. Burmistrz wezwał dyrektora ds. informacji Mike’a Sarasti do udzielenia pomocy w zorganizowaniu płatności. Póki co nie wiadomo czy sam Sarasti zdecyduje się na podobny ruch.
 • Brytyjskie władze przejmują zyski admina Silk Road
  Według środowego raportu Sky News, były administrator Silk Road Thomas White otrzymał nakaz przekazania Bitcoinów o wartości 667 000 USD od brytyjskiej National Crime Agency.
 • Założyciel Tuenti był torturowany i wyjawił swoje klucze prywatne
  Według najnowszego raportu, Zaryn Dentzel, założyciel firmy Tuenti, został okradziony ze swoich bitcoinów. Grupa pięciu sprawców włamała się do jego domu i torturowała go, aby ten podał im klucze prywatne swojego portfela.
 • Fed ogranicza dodruk – czy tapering wpłynie na kurs bitcoina?
  Amerykańska Rezerwa Federalna (Fed) ogłosiła zmniejszenie skupu obligacji o 15 mld USD, rozpoczynając tapering. Dodruk dolara był jedną z przyczyn wzrostów bitcoina, więc jego ograniczenie może wpłynąć na cenę.
 • Nowy burmistrz chce przekształcić Nowy Jork w przyjazny kryptowalutom
  Wszystkie oczy są skierowane teraz na nowego burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa, który jest przyjazny kryptowalutom i chce zwiększyć adopcję Bitcoina w mieście.
 • Giełda BitMEX stała się neutralna pod względem emisji CO2
  Giełda kryptowalut BitMEX twierdzi, że jest już oficjalnie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Ogłoszenie jest następstwem wcześniejszego zobowiązania do osiągnięcia neutralności węglowej.
podsumowanie dnia w kryptowalutach 04.11021
reklama
reklama