Binance wyda 100 mln EUR na rzecz rozwoju francuskiego ekosystemu kryptowalut | Wiadomości | CrypS.

Binance wyda 100 mln EUR na rzecz rozwoju francuskiego ekosystemu kryptowalut

Konrad Juszczyk
Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii

CEO Binance ogłosił uruchomienie wartej 100 milionów euro inicjatywy kryptograficznej podczas konferencji we Francji.

Binance chce rozwijać ekosystem kryptowalut w Europie

Największa giełda kryptowalut na świecie – Binance rozpoczyna inicjatywę o wartości 100 milionów euro mającą na celu rozwój ekosystemu blockchain i kryptowalut we Francji i Europie. Ogłoszenie to padło z ust dyrektora generalnego Binance, Changpenga „CZ” Zhao w rozmowie z francuskim ministrem Cédrikiem O w Ministerstwie Finansów w Paryżu.

W ramach inicjatywy „Objective Moon”, finansowanej przez Binance ma powstać nowe centrum badawczo-rozwojowe, akcelerator technologii zdecentralizowanej księgi rachunkowej (DLT) oraz internetowy program edukacyjny dla francuskich talentów. Zgodnie z informacjami na blogu OpenClassroom i Ledger zajmą się frontem edukacyjnym.

W Binance doceniamy jakość francuskich i europejskich talentów w dziedzinie technologii, kryptowalut i blockchain oraz jesteśmy przekonani, że wraz z uruchomieniem głównych operacji i inwestycji Binance we Francji, możemy znacząco przyczynić się do uczynienia Francji i Europy wiodącym graczem w przemyśle blockchain i kryptowalut. – powiedział Changpeng „CZ” Zhao.

Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii
reklama
reklama