Nowy burmistrz chce przekształcić Nowy Jork w przyjazny kryptowalutom | Wiadomości | CrypS.

Nowy burmistrz chce przekształcić Nowy Jork w przyjazny kryptowalutom

Konrad Juszczyk
Nowy burmistrz chce przekształcić Nowy Jork w przyjazny kryptowalutom

Wszystkie oczy są skierowane teraz na nowego burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa, który jest przyjazny kryptowalutom i chce zwiększyć adopcję Bitcoina w mieście.

Plany burmistrza Nowego Jorku

Eric Adams został wybrany 110. burmistrzem Nowego Jorku, po pokonaniu we wtorkowych wyborach republikańskiego kandydata Curtisa Sliwę. Wraz z przełomowym zwycięstwem Adams jest teraz drugim Afroamerykaninem, który kieruje najbardziej zaludnionym miastem USA i pierwszym pro-bitcoinowym burmistrzem Nowego Jorku. Jego kampania koncentrowała się głównie na walce z przestępczością, jednak burmistrz-elekt skupia się również na aktywach cyfrowych jako jednej z dróg do stymulowania wzrostu finansowego w Nowym Jorku. W wywiadzie dla Bloomberga Adams powiedział, że zobowiązuje się do zbadania „co powstrzymuje rozwój Bitcoina i kryptowalut” w mieście.

Nowy burmistrz podkreślił również w wywiadzie, że mocno przygląda się niedawnemu sukcesowi wysiłków kryptograficznych Miami i chce „przyjaznej rywalizacji” z miastem w zakresie działań kryptograficznych. Burmistrz Miami Francis Suarez ogłosił niedawno, że miasto zarobiło 7,1 miliona dolarów na partnerstwie z protokołem CityCoins w nieco ponad miesiąc. Adams powiedział, że chce podejść podobnie do tematu i będzie szukał podobnych współprac.

Nowy burmistrz chce przekształcić Nowy Jork w przyjazny kryptowalutom
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.