Crypto.com zaoferuje kolekcjonerskie tokeny NFT UFC | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com zaoferuje kolekcjonerskie tokeny NFT UFC

Mariusz Przepiórka
ufc stake

Współpraca Crypto.com i Ultimate Fighting Championship (UFC) przyniesie pierwsze owoce, przez co już dziś pierwsze „ringowe” tokeny NFT będą dostępne na platformie Crypto.com. Umowa między obiema stronami została zawarta w lipcu bieżącego roku i jest opiewana na 175 mln USD.

W pakietach UFC 268, 4 listopada znajdą się plakaty walk oraz wzory pasów z wyczekiwanej walki rewanżowej Usman vs. Covington. Według informacji zamieszczonych na oficjalnym blogu UFC, oferta będzie obejmować 2999 tokenów NFT, które będą przedstawiać plakaty z walk i projekty pasów z walki powrotnej Usmana i Covington.

Kolejny obszar współpracy ze sportem

Cena pakietu wynosi 40 USD za sztukę i w każdym z nich znajdzie się kolekcjonerski token UFC 268. Zgodnie z wpisem na blogu, użytkownicy mogą zakupić maksymalnie 2 pakiety. Znalezienie określonych NFT w swoich pakietach zapewni użytkownikowi automatyczny wstęp do loterii UFC 268.

Współpraca Crypto.com z UFC daje platformie kryptowalutowej kolejny przyczółek w branży sportowej, po umowach z Formułą 1, włoską ligą piłki nożnej Serie A, Paris St Germain (liga francuska), NBA i występującymi w NHL Montreal Canadiens.

ufc stake



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.