ApeCoin [APE] | Kurs - Cena, Wykres, Przelicznik, Kupno, Informacje | CrypS.

ApeCoin

#113 APE
$1.04 -0.06%
All Time High (ATH)
$39.40
17.03.2022
Market Cap
$628.88 M -0.06%
Rank 113 / 3,712
Wolumen (24h)
$26.29 M -0.06%
27 BTC
Podaż obiegowa
604895833
Max 1000000000

Wykres ApeCoin - Kurs APE

Przelicznik APE

APE
ApeCoin [APE]
USA
USD
Polska
PLN

ApeCoin - FAQ

Jak działa ApeCoin?

Kto może korzystać z ApeCoin?

Jaka jest całkowita podaż ApeCoin?

Gdzie mogę kupić ApeCoin?

Jakie są zastosowania ApeCoin?

Kto zarządza ApeCoin?

Kryptowaluta ApeCoin - Informacje

Co to jest ApeCoin?

ApeCoin to token ERC-20 wykorzystywany w ekosystemie APE jako narzędzie zarządzania i motywacji do budowania zdecentralizowanej społeczności na czele web3.

Kto założył ApeCoin?

ApeCoin jest zdecentralizowanym projektem inspirowanym projektem Bored Ape Yacht Club firmy Yuga Labs. Został stworzony do użytku w rozwijającym się ekosystemie APE, który jest wspierany przez APE Foundation. DAO ApeCoin ma na celu budowę i utrzymanie ekosystemu APE w sposób sprawiedliwy, zapewniając infrastrukturę do współpracy dla posiadaczy ApeCoin poprzez otwarte i bezpośrednie procesy zarządzania.

Czym jest token APE?

ApeCoin jest tokenem zarządzającym ekosystemu APE, umożliwiającym posiadaczom tokenów uczestniczenie w DAO ApeCoin i dającym uczestnikom wspólną i otwartą walutę, którą można używać bez scentralizowanych pośredników. ApeCoin daje również dostęp do niektórych części ekosystemu, które są inaczej niedostępne, takie jak ekskluzywne gry i usługi.

Ile ApeCoin jest w obiegu?

Całkowita podaż ApeCoin jest na stałe ustalona na 1 miliard tokenów, wszystkie wybite na raz i stopniowo uwalniane do użytkowników.

Jak zabezpieczona jest sieć ApeCoin?

ApeCoin to token ERC-20 uruchomiony na blockchainie Ethereum. W związku z tym jest zabezpieczony przez mechanizm konsensusu proof-of-work (POW) Ethereum.

 

ApeCoin Giełdy - gdzie kupić

ApeCoin - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię

Newsy i Artykuły

APE $1.04 -0.06%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.