Budweiser robi zakupy NFT za 38 ETH | Wiadomości | CrypS.

Budweiser robi zakupy NFT za 38 ETH

Redaktor: Albert Czajkowski
Budweiser kupuje nazwę domeny Beer.eth za 30 ETH i NFT za 8 ETH

Firma piwna robi kolejny krok w przestrzeni kryptograficznej i blockchain dzięki najnowszym zakupom.

Zakupy Budweisera

Wygląda na to, że Budweiser, spółka zależna Anheuser-Busch InBev, weszła głębiej w przestrzeń kryptograficzną, robiąc niemałe zakupy. Producent piwa kupił rakietę NFT z logiem Budweisera od Tom Sachs: Rocket Factory za 8 ETH (około 26 000 USD). Budweiser jest obecnie najnowszą znaną marką, która w ciągu ostatnich kilku dni, zasygnalizowała wejście na rynek niewymiennych tokenów, które mogą reprezentować wszystkie rodzaje mediów fizycznych lub cyfrowych, w tym dzieła sztuki, klipy wideo oraz muzykę. Z innych firm, które zainteresowały się branżą NFT jest Visa, która postanowiła kupić CryptoPunka za 50 ETH oraz Arizona, producent mrożonych herbat, który ogłosił zakup małp z Bored Ape Yacht Club.

Na początku sierpnia firma kupiła również nazwę domeny Beer.eth za pośrednictwem Ethereum Name Service na OpenSea za 30 ETH. Takie ruchy firm różnią się od tych z pierwszej fali NFT z kwietnia i marca. Duże i znane firmy podchodzą teraz do branży długofalowo, widząc wartość w inwestycjach NFT. Nie wiemy ile jeszcze ten trend potrwa, jednak dane z największego rynku NFT na świecie jakim jest OpenSea, mówią jednoznacznie, że jesteśmy obecnie świadkami drugiej fali tego gorącego trendu, czego wynikiem jest miesięczny wolumen transakcji, który przekroczył już grubo ponad 1 miliard dolarów w sierpniu.

Budweiser kupuje nazwę domeny Beer.eth za 30 ETH i NFT za 8 ETH



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.