Tokeny BRC-20 na fali: $99BTC zbiera ponad 1,1 mln dolarów w przedsprzedaży | Wiadomości | CrypS.

Tokeny BRC-20 na fali: $99BTC zbiera ponad 1,1 mln dolarów w przedsprzedaży

Reklama
BRC-20

Czy zarabianie kryptowalut za pilną naukę może stać się nową narracją na tym nieprzewidywalnym rynku? Inwestorzy tłumnie ruszyli na zakupy podczas przedsprzedaży tokena od BRC-20 projektu 99Bitcoins. Co sprawiło, że token $99BTC cieszy się tak dużym zainteresowaniem?


Szybki start przedsprzedaży 99Bitcoins

Chociaż witrynę edukacyjną 99Bitcoins zna wielu inwestorów rynku kryptowalut, platforma przygotowuje się na wielki boom w trzecim kwartale 2024 r. Wszystko dzięki wybuchowej przedsprzedaży tokena $99BTC, który otworzy nowe możliwości przed użytkownikami platformy Learn-to-Earn.

W ubiegły weekend ICO 99Bitcoins zebrało pierwszy milion dolarów, a obecna pula to już 1,16 mln dolarów. Pierwszy kamień milowy przedsprzedaży – 1,89 mln dolarów – jest więc w zasięgu ręki.

Tak duży sukces wzbudza zainteresowanie innych graczy na rynku, którzy chcą zrozumieć, jakie długoterminowe korzyści mogą stać za ofertą 99Bitcoins. Do najczęściej wymienianych zalicza się wysokie APY, plany migracji BRC-20 i zupełnie nowa platforma Learn-to-Earn.

99Bitcoins: wysokie zwroty ze stakingu i potencjał naponad 100 mln USD kapitalizacji

Inwestorzy nieustannie poszukują projektów kryptowalutowych, które mają potencjał do zaoferowania największych zysków i przyniesienia ulgi portfelom doświadczającym nieustannych skoków cen walut cyfrowych w pierwszej połowie 2024 r.

Token $99BTC posiada potencjał wyrażony z kilku mierzalnych korzyściach, z których mogą skorzystać inwestorzy przedsprzedażowi. Przede wszystkim na tym etapie ICO 99Bitcoins oferuje jedne z największych rocznych zwrotów ze stakingu: 1476%.

Tak wysoki przewidywany procent zwrotów obowiązuje wyłącznie na najwcześniejszych etapach przedsprzedaży. Wskaźnik rocznego zwrotu z obstawianych tokenów $99BTC zmniejsza się wraz z dodawaniem kolejnych tokenów do puli stakingu.

Na trzeci kwartał 2024 r. zaplanowano głośne premiery na giełdach DEX i CEX – w tym przypadku zespół stojący za projektem liczy na wyraźny wzrost początkowej ceny notowań oraz osiągnięcie kapitalizacji rynkowej na poziomie 100 mln dolarów.

Niewykorzystany potencjał tokenów edukacji

99Bitcoins mierzy wysoko, jednak nie brakuje w tym realizmu. Spoglądając na branżę krypto tokenów edukacyjnych (ich łączna kapitalizacja rynkowa w momencie pisania tego tekstu wynosi 390 mln dolarów) nietrudno jest odnieść wrażenie, że to wykonalne zadanie.

Tokeny edukacyjne

Najpopularniejsza kryptowaluta z sekcji tokenów edukacyjnych to OpenCampus (EDU), której aktualna kapitalizacja rynkowa wynosi niemal 160 mln dolarów. Drugą co do wielkości kryptowalutą edukacyjną jest TokenFi (TOKEN) z kapitalizacją 101 mln dolarów.

Chociaż oba te tokeny działają w sektorze edukacji, są w dużej mierze zorientowane na twórców, wykorzystując tylko jeden aspekt rynku edukacji cyfrowej.

99Bitcoins wprowadza innowacje dla uczniów i studentów, a nie dla nauczycieli, tworząc jedną z pierwszych specjalnie zaprojektowanych platform onboardingowych Learn-to-Earn dla nowych użytkowników w branży kryptowalut – promując nagradzanie efektywnej edukacji.

Dalsze kroki 99Bitcoins

Projekt 99Bitcoins jest gotowy do odblokowania wzrostu zainteresowania branżą edukacyjną w 2024 r., a przy obecnym wyniku przedsprzedaży wynoszącym 1,1 mln dolarów, powtórzenie sukcesu kryptowalut EDU i TOKEN przyniosłoby ponad 100-krotne zyski obecnym inwestorom przedsprzedażowym.

Wzrost ceny tokena 99Bitcoins może przynieść migracja BRC-20. To jedna z ważnych zmian w tym roku dla blockchain Bitcoin, która po zatwierdzeniu pierwszych funduszy ETF w Stanach Zjednoczonych i Hongkongu oraz kwietniowym halvingu, dodatkowo zwiększyła ekspozycję na największą kryptowalutę świata.

99Bitcoins

Zmniejszenie podaży w obliczu niezachwianego popytu na świeże produkty to prosta recepta na skuteczną hossę. 99Bitcoins planuje migrację tokena $99BTC (obecnie ERC-20) na BRC-20 w trzecim kwartale tego roku.

Standard tokena BRC-20 pojawił się na początku tego roku w ramach obszernej narracji o wersji beta bitcoina przy okazji zatwierdzania funduszy ETF Bitcoin.

Mając nazwę taką jak 99Bitcoins i perspektywę wdrożenia jako tokena BRC-20 o najwyższym rocznym zwrocie za staking, zakup tokenów $99BTC na wczesnym etapie przedsprzedaży 1,1 mln dolarów wydaje się oczywiste.

99Bitcoins dociera do nowej generacji użytkowników kryptowalut

Platforma 99Bitcoins towarzyszy miłośnikom rynku krypto praktycznie od początku szału na bitcoina. Działa od 2013 zyskując uwagę milionów użytkowników i odegrała ważną rolę, kształtując nowych adeptów rozpoczynających swoją kryptowalutową podróż.

Marka 99Bitcoins nigdy nie bała się innowacji, począwszy od słynnych na całym świecie nekrologów BTC po niegdyś definiujący branżę kranik bitcoin. Nowa platforma Learn-to-Earn jest kolejnym etapem rozwoju firmy.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

BRC-20reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.