USA
Dominacja Ethereum najniżej od 5 lat. „Nigdy nie było gorszego nastroju. Idealny czas na rajd”
Dominacja Ethereum na rynku osiągnęła pięcioletnie minimum, spadając poniżej 8%. ETH także potaniało do poziomów, które nie były widziane od 2023 r. Czy więc przed nami pogrzeb projektu Vitalika Buterina, czy wręcz przeciwnie – jego odrodzenie? ETH spadło do poziomów nieco ponad 1500 USD.
Bitcoin spada poniżej 77 000 USD! Blisko 1 mld USD w likwidacjach
Ten tydzień zaczyna się naprawdę źle. Wyceny kryptowalut spadają. Na południe ściąga je rynek amerykańskich kontraktów terminowych na akcje, który otworzył się na znacznie niższym poziomie niż wcześniej zamknął. Rynek kryptowalut ponownie krwawi. To nadal efekt polityki celnej Donalda Trumpa Kryptowaluty całe we krwi
Trump wstrzyma wdrażanie ceł? Znany inwestor gra pod ten scenariusz
Bill Ackman, znany inwestor i miliarder, prognozuje, że Donald Trump może odroczyć wdrożenie ceł. Bill Ackman twierdzi, że Trump może odroczyć wdrożenie ceł. Amerykański prezydent ma dążyć do renegocjacji licznych współprac handlowych USA. Trump tylko gra cłami, ale ich nie wprowadzi? Założyciel Pershing Square
S&P 500 notuje największy krach w historii! Tymczasem bitcoin utrzymuje się powyżej 82 000 USD
Chaos, strach i panika na tradycyjnym rynku finansowym. W piątek akcje największych spółek technologicznych odnotowały silne spadki z powodu zaognienia się wojny handlowej na linii USA-Chiny. W tym czasie bitcoin wykazuje odporność na te wstrząsy. W ciągu 2 dni indeks S&P 500 tracił 5
Jerome Powell gorzko o cłach Trumpa. Co dalej ze stopami procentowymi?
Szef amerykańskiej Rezerwy Federalnej – Jerome Powell – stanowczo odniósł się do polityki celnej Donalda Trumpa. W swoim przemówieniu podkreślił, że nowe taryfy mogą podnieść inflację oraz spowolnić wzrost gospodarczy. Fed nie planuje zmiany stóp procentowych, dopóki nie uzyska pełnego obrazu skutków nowych ceł.
Taryfy celne to zbawienie dla bitcoina! Arthur Hayes jest wielkim fanem tego, co się obecnie dzieje
Chociaż wiele rynków doświadcza obecnie nowych wstrząsów z powodu nowej polityki taryfowej USA, co odbija się również na sektorze kryptowalut, nie wszyscy dostrzegają w tym zagrożenie. Arthur Hayes jest wręcz przeszczęśliwy obserwując, co się dzieje dookoła. Arthur Hayes jest wielkim fanem taryf celnych i
Chiny odpowiadają Trumpowi nowymi cłami! Rynki reagują spadkami
Państwo Środka przystąpiło do kontrataku przeciwko Stanom Zjednoczonym w wojnie taryfowej po tym, jak Donald Trump ogłosił w środę nowy pakiet ceł dla całego świata, w tym właśnie Chin. Pekin odpowiedział ze zdwojoną siłą. Chiny od 10 kwietnia nałożą dodatkowe taryfy celne na wszystkie
Kryptowaluty i akcje krwawią. Z rynków wyparowało 1,65 biliona dolarów!
Kryptowaluty nadal tracą na wartości. W krótkim czasie z rynku cyfrowych aktywów i akcji wyparowało 1,65 bln USD. Nie wszystko jest jednak stracone. Z rynku kryptowalut i akcji zniknęło 1,65 bln USD. Możliwe jednak, że obecnie trwa ostatnia korekta przed mocniejszym wybiciem. Fed może
Donald Trump ogłosił nowe cła. TEN sektor branży krypto straci na tym najbardziej
A więc stało się! Donald Trump podpisał w środę wieczorem rozporządzenie wykonawcze, na mocy którego wprowadza nowe stawki taryf celnych na towary importowane przez inne państwa. Prezydent USA nie brał żadnych jeńców i narzucił niektórym gospodarkom naprawdę wysokie stawki. Jak się spodziewano, rynki zareagowały
USA nie kontrolują już swojego zadłużenia. To wywinduje cenę BTC powyżej 200 000 USD – wskazuje Arthur Hayes
Jeżeli zwątpiliście w to, że bitcoin jeszcze odbije na swoim wykresie cenowym po ostatnich spadkach, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Amerykańska Rezerwa Federalna znalazła się w sytuacji, w której nie ma innej możliwości niż wprowadzenie w życie strategii luzowania ilościowego. To natomiast będzie
