USA
Oto powód, dlaczego bitcoin nie spadł niżej w czasie ostatnich zawirowań. „O wiele mocniejsi, niż się wydaje”
Ostatnie miesiące to był bardzo nerwowy czas dla inwestorów bitcoina. Po osiągnięciu nowego ATH pod koniec stycznia jego kurs zaliczył spadek o 30% w wyniku zawirowań na tle makroekonomicznym i napięć geopolitycznych. Wiele osób prognozowało znacznie głębszą korektę, jednak udało się obronić poziom 75
Co dobrego czeka krypto w 2 kwartale? Bitwise wskazuje TE czynniki
Eksperci Bitwise określili wyniki rynku kryptowalut w pierwszym kwartale jako „rozczarowujące”, jednakże twierdzą, że najgorsze za nami, a szereg zjawisk może napędzić wzrosty. Analitycy Bitwise podsumowali ostatnie miesiące na rynku. Ich zdaniem 2 kwartał br. może być o wiele lepszy od pierwszego. Bitwise podsumowuje
Trump wściekły na Powella. Zasugerował zmiany w Fed
Donald Trump jest coraz bardziej wściekły na Jerome’ego Powella. Problem w tym, że nie może go odwołać. Kadencja szefa Fedu kończy się jednak już w 2026 r. Czy przedłuży to hossę na kryptowalutach? Trump chce odwołania Powella. Kadencja szefa Fedu kończy się w 2026
Jerome Powell ma dobre wieści ws. bankowości i kryptowalut
Jerome Powell wypowiedział się o sytuacji kryptowalut w USA. Okazało się, że czeka nas „rozluźnienie” zasad dotyczących cyfrowych aktywów. Szef Fedu zapowiedział „rozluźnienie” polityki dot. kryptowalut. Słowa Powella padły w czasie jego konferencji prasowej w The Economic Club of Chicago. Jerome Powell mówi o
Wieloryby Ethereum w 72h sprzedały kryptowaluty o wartości 1,8 mld USD!
Ether nie potrafi wrócić do poziomu 1700 USD. Niektórzy wskazują na wyprzedaże, za którymi stoją wieloryby. Nie pokazuje to jednak całości obrazu. Ether nie potrafi wrócić powyżej 1700 USD. W sieci pojawiły się informacje o tym, że wieloryby sprzedają ETH. Dane pokazują jednak, że
Trump szykuje coś na wzór Monopoly Go! Czy pojawi się w niej bitcoin?
Prezydent USA Donald Trump ma wprowadzić na rynek nowy projekt, który połączy element gry i kryptowalut. O co dokładnie chodzi? Trump ma wprowadzić na rynek grę mobilną. Ta ma przypominać MONOPOLY GO!. Trump będzie miał swoją grę Gra, której premiera zaplanowana jest na koniec
Chiny podjęły decyzję o wyprzedaży swoich kryptowalut. Jest tylko jeden problem
Chiny sprzedają skonfiskowane kryptowaluty, aby uzupełnić swoje zapasy dewizowe w obliczu spowolnienia gospodarczego. Chiny mają sprzedawać kryptowaluty, jakie posiadają. Kraj obawia się spowolnienia gospodarczego. Chiny sprzedają swoje BTC? Według doniesień mediów władze lokalne w Chinach szukają sposobów na pozbycie się skonfiskowanych kryptowalut. Problem w
Dlaczego boom na bitcoina jest mniejszy niż w poprzedniej hossie? Kiedy ulica zacznie kupować?
Obecny cykl bitcoina wydaje się inny niż poprzednie. Dlaczego tak się dzieje? I z jakiego powodu na rynku brakuje „ulicy”? Na rynku bitcoina brakuje nadal małych inwestorów. Zdaniem analityków brak „ulicy” to efekt wysokich stóp proc. w USA i wejścia na rynek dużych firm.
Znaczna poprawa nastrojów na rynku bitcoina. Dane on-chain sugerują wzrost po nowe ATH w TYM terminie
Bitcoin może wrócić do poziomu swojego ATH już w lipcu-sierpniu 2025 roku, jak prognozuje trader o pseudonimie Titan of Crypto. Ponoć najgorsze jest już za nami i latem zobaczymy na wykresie BTC nowe ATH. Zdaniem tradera Titan of Crypto na wykresie bitcoina widać „flagę”
Doradca Trumpa ujawnia kolejne plany Białego Domu związane z bitcoinem
Polityka celna Białego Domu mocno uderzyła w rynek kryptowalut, ale okazuje się, że w dłuższej perspektywie może pomóc w odrodzeniu się tej branży. Polityka celna USA sprawił, że na rynku kryptowalut widzieliśmy spadki. Okazuje się jednak, że cła, jakie nałożyły USA, mogą zwiększyć popyt
