USA
Wojna z kryptowalutami w USA nadal trwa i zakończy się dopiero w 2026 r. – uważa dyrektor generalna Custodia Bank
Donald Trump ogłosił, że zakończył wojnę USA z kryptowalutami. Zdaniem Caitlin Long, założycielki i CEO Custodia Bank, tak naprawdę odetchniemy z ulgą dopiero w 2026 r. Chodzi o ważną zmianę personalną. Donald Trump ogłosił, że zakończył wojnę USA z kryptowalutami. Zdaniem Long przełom nastąpi
Oszukał Netflix i zainwestował w memecoiny. Znany reżyser z zarzutami
Carl Rinsch, reżyser „47 roninów”, usłyszał zarzuty. Prokuratura w Nowym Jorku twierdzi, że zdefraudował i wyprał pieniądze, które dostał od Netflix. Miał za 11 mln USD dokończyć nowy serial. Carl Rinsch miał nakręcić serial science fiction „White Horse”. Wydał środki, jakie otrzymał na produkcję,
Członek rodziny Trumpów dołącza do Metaplanet
Metaplanet łączy siły z Ericiem Trumpem. Cel? Stanie się globalnym liderem na rynku nowoczesnych finansów. Eric Trump dołączył do Metaplanet. Celem firmy jest zwiększanie adopcji BTC i skupywanie kryptowaluty z rynku, by powiększać swoje cyfrowe zasoby. Eric Trump w strukturze Metaplanet Japońska firma inwestycyjna
USA wycofują sankcje przeciwko Tornado Cash. Kurs TORN wystrzelił o ponad 100%
Kolejna dobra wiadomość dla branży kryptowalut ze Stanów Zjednoczonych! Biuro Kontroli Aktywów Zagranicznych Departamentu Skarbu USA ogłosiło, że platforma Tornado Cash nie stanowi już sankcjonowanego podmiotu. Adresy powiązane ze słynnym mikserem kryptowalut Tornado Cash zostały usunięte ze strony OFAC. W następstwie tego ogłoszenia kurs
„Czekamy na to od lat”. Kevin O’Leary wskazuje, co odwróci obecny trend spadkowy
W wywiadzie dla Cointelegraph Kevin O’Leary powiedział, co może sprowokować mocne wzrosty na rynku kryptowalut. Wiele w rękach władz USA. Kevin O’Leary twierdzi, że władze USA mogą napędzić wzrosty na rynku kryptowalut. Chodzi o regulacje, jakie mogą stworzyć politycy. Kevin O’Leary : czekam na
Tak mało ETH nie było na giełdach od blisko dekady. Santiment sugeruje wybicie ceny
Podaż ETH na giełdach spadła do poziomu niewidzianego od dekady. Czy przed nami mocne wybicie kursu? ETH może wkrótce mocno zdrożeć? Podaż ETH na giełdach spadła do najniższego poziomu od jesieni 2015 r. ETH znika z giełd Podaż ETH na giełdach spadła do poziomu
Ulica już weszła na rynek bitcoina – twierdzi Ki Young Ju. Czy CEO CryptoQuant aby nie przesadza?
Optymiści twierdzą, że hossa jeszcze się nie skończyła, bo na rynku nie ma tzw. ulicy. CEO CryptoQuant – Ki Young Ju – ma jednak złe wieści. CEO CryptoQuant – Ki Young Ju – twierdzi, że hossa na kryptowalutach już się skończyła. Jego zdaniem ulica
Donald Trump mówi o swoich planach dot. kryptowalut. Pierwsza taka sytuacja w historii
Prezydent Stanów Zjednoczonych wygłosił krótkie przemówienie na kryptowalutowym wydarzeniu w Nowym Jorku. Donald Trump zapewnia, że jego zamiary dotyczące uczynienia jego kraju „super-potęgą bitcoina” są jak najbardziej aktualne. Donald Trump pojawił się online na szczycie Blockworks Digital Asset Conference. Republikanin zapewniał, że wojna USA
Elon Musk kłamie jak z nut i sieje dezinformację. Potwierdziła to jego własna AI
Chatbot od xAI Grok, który został stworzony do „poszukiwania prawdy”, demaskuje… Elona Muska. Profil biznesmena ma być największym źródłem dezinformacji. Grok, chatbot AI, wskazał na profil Muska – to źródło dezinformacji w sieci! Podobne zarzuty padły względem Donalda Trumpa. AI mówi, że Elon Musk
Kryptowaluty znów rosną. Fed ogłasza zmiany ws. swojej polityki
Fed podjął decyzję: stopy proc. bez zmian, ale ograniczamy zacieśnienie ilościowe. To ważne dla kryptowalut! Fed postanowił nie obniżać stóp procentowych, ale zamiast tego ogranicza zacieśnianie ilościowe. W odpowiedzi widzimy wzrosty na rynku. Etherowi udało się przebić poziom 2000 USD. Fed nie tnie stóp,
