Slothana zebrała 15 mln USD w przedsprzedaży. Premiera $SLOTH już za 5 dni | Wiadomości | CrypS.

Slothana zebrała 15 mln USD w przedsprzedaży. Premiera $SLOTH już za 5 dni

Reklama
SLOTH memecoin

Slothana to jeden tych memecoinów wybijanych na Solanie, który posiada naprawdę spory potencjał do wystrzału na swoim wykresie cenowym. Token ten w czasie miesięcznej przedsprzedaży zebrał aż 15 mln dolarów.


$SLOTH nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, ponieważ jego przedsprzedaż nadal trwa, a licznik na stronie głównej projektu wskazuje, że pozostało tylko 5 dni na dołączenie do ICO. Na początku przyszłego tygodnia zostanie ogłoszona data długo oczekiwanego airdropu tokena $SLOTH.

Sprint po miliony na ostatniej prostej

Na początku ubiegłego tygodnia projekt Slothana zaraportował zebranie ponad 10 milionów dolarów w przedsprzedaży. Tydzień później wynik był już wyższy o kilka kolejnych milionów. Możliwe, że jednym z powodów większego zainteresowania zakupami niedrogiego memecoina był czwarty halving Bitcoina i Doge Day przypadający na sobotę 20 kwietnia.

Wiele informacji dotyczących projektu Slothana jest objętych tajemnicą, a szczegóły kolejnych kroków zostaną ujawniane praktycznie na samym końcu. Wszystko po to, aby podtrzymywać napięcie wokół projektu i w nadchodzących tygodniach wywołać wybuchową aktywność zakupową.

Slothana po halvingu Bitcoina

Analizując dotychczasowe kroki twórców projektu Slothana można spodziewać się, że airdrop i premiera na giełdzie Binance nastąpią w najlepszym możliwym czasie. Rynek kryptowalut po zakończonym halvingu BTC może być bardzo zyskowny, a tę okazję chcą wykorzystać twórcy $SLOTH, ponieważ tam, gdzie idzie bitcoin, podąża zwykle reszta altcoinów.

Slothana

Przypomnijmy, że po halvingu poziom nagrody górników za wydobycie kolejnego bloku spadł z 6,25 BTC za blok do 3,125 BTC za blok. Tym samym górnicy muszą teraz wydobywać dwa razy więcej niż przed halvingiem, aby uzyskać te same nagrody. Wbrew pozorom szok podażowy może przynieść więcej korzyści w długim terminie nie tylko dla bitcoina, ale dla całego rynku.

To, że ten rok będzie ciekawy dla rynku krypto wiadomo było już od stycznia po tym, gdy SEC zatwierdziła wprowadzenie na rynek 11 funduszy ETF na Bitcoin – produktów inwestycyjnych umożliwiających inwestorom kupowanie i przechowywanie bitcoinów za pośrednictwem regulowanego instrumentu ze wszystkimi towarzyszącymi temu zabezpieczeniami.

W pierwszym kwartale bitcoin osiągnął nowe ATH wynoszące 73 737,94 dolarów.

Slothana i Solana

Solana, natywne środowisko Slothany, to ostatnio popularny ekosystem dla różnej maści memecoinów. Chociaż ostatnio Solana doświadcza sporych zawirowań, blockchain nadal jest uważany za wiarygodnego partnera w dziedzinie niezawodnych płatności.

Sporym echem odbiło się nawiązanie współpracy Solany z Pundi X. Firma zdecydowała się na zintegrowanie sieci Solany ze swoją innowacyjną platformą XPOS. To strategiczne posunięcie ma pomóc Pundi X poprawić dostępność i wydajność transakcji z pomocą technologii blockchain.

W ostatnich dniach memecoiny od Solany, takie jak Slerf, DogWifHat i Bonk bez kompleksów rywalizują z największymi memecoinami z Ethereum: Floki, Pepe i Shiba Inu.

Te sukcesy pomogły Slothanie w osiągnięciu imponującego wyniki przedsprzedaży 15 mln dolarów – skuteczne podsycanie FOMO wywołało viralowy efekt, a to z kolei pobudziło sieć do odbicia.

Inwestorzy uwielbiają memecoiny z historią w tle

Slothana to memecoin, który wydaje się obojętny na uroki memowych psów i żab. Leniwiec pod krawatem spędza całe dnie robocze na próbie wyrwania się z biurowego kieratu, a jego profil na platformie X jest pełen nowych pomysłów na życie.

W sieci pojawiły się plotki, że za tokenem $SLOTH stoją twórcy innego, niezwykle udanego projektu Smog ($SMOG), który odnotował wzrost po debiucie na giełdzie.

Jednym z kluczowych czynników przyczyniających się do wczesnego sukcesu Slothany jest nie tylko wyluzowane tło projektu, ale jasne podejście do zasad przedsprzedaży. W przeciwieństwie do wielu projektów, które wykorzystują wielopoziomową lub etapową strukturę ICO, inwestorzy SLothana mogą po prostu wysłać tokeny SOL na wyznaczony adres portfela i otrzymać tokeny $SLOTH po stałej stawce 10 000 $SLOTH za 1 SOL.

SLOTH

Pozostało tylko 5 dni, aby połączyć się z przedsprzedażą $SLOTH, wysyłając SOL na adres: EnSawje2vQSQKtGbPYdXEuYKm2sHgeLKJTqCmrDErKEA lub skorzystać z widżetu dostępnego na stronie internetowej Slothana.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

SLOTH memecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.