Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [23.04.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [23.04.2024]

Filip Dzięciołowski
Kursy kryptowalut 23.04.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 23 kwietnia 2024 r.


Spis treści:


BTC po 80 000 USD na dniach?

Kurs bitcoina jest oddalony od swojego ostatniego ATH o ponad 10%, a kryptowaluta w ostatnich tygodniach kilkukrotnie doświadczała spadków na swoim wykresie. Trader i analityk, znany jako Bluntz, uważa ostatnie korekty za coś potrzebnego, by BTC dokonał kolejnego silnego wyskoku po nowe szczyty.

Czytaj więcej: Bitcoin z nowym ATH w ciągu najbliższych 2 tygodni – Bluntz potwierdza swoją poprzednią prognozę

Cathie Wood mówi o przyszłości Ethereum

Najsłynniejsza inwestorka z rynku kryptowalut mocno wierzy w sukces etheru w dłuższej perspektywie. Cathie Wood wskazała na czynniki, które mogą wypchnąć cenę tej kryptowaluty powyżej jej rekordowych poziomów. Pytanie jednak, czy CEO ARK Invest faktycznie jest tak byczo nastawiona wobec ETH czy widzi w tym jedynie swój interes?

Czytaj więcej: Ile tokenów Ethereum uczyni Cię milionerem? Cathie Wood wskazuje przyszłość tego ekosystemu

Info o systemie płatności na X pozytywnie zaskakuje

Dyrektor ds. płatności na X odsłania karty w kwestii integracji tego systemu z platformą social media. Okazuje się, że serwis Elona Muska ma nam skutecznie zastąpić banki. Kto na tym najbardziej skorzysta?

Czytaj więcej: Oto plan Elona Muska wobec płatności na X. Ten system stworzy nowych milionerów

Ten projekt zdetronizuje Tethera – wskazuje Arthur Hayes

Arthur Hayes wróży bardzo dobrą drugą połowę 2024 roku dla rynku kryptowalut. Ponownie pochwalił giełdę Pentle za jej system działania, po czym natywny token platformy skierował się na północ. Były CEO BitMEX okazał także wsparcie dla młodego projektu, który wzbudza od początku spore kontrowersje.

Czytaj więcej: Kurs PENDLE rośnie po słowach Arthura Hayesa. Wskazał również, kto wypchnie z podium Tethera

Największe wieloryby bitcoina to młodzi traderzy

Dane on-chain mogą nam powiedzieć bardzo wiele o obecnej sytuacji na rynku kryptowalut. W tym przypadku widać wyraźnie, że adopcja BTC postępuje pełną parą. Ponadto jeden ze wskaźników utwierdza analityków w przekonaniu, że do końca hossy jeszcze daleko.

Czytaj więcej: Na rynek bitcoina przybywa wiele nowych wielorybów. To dobry znak

Altcoin gotowe do silnego wybicia

Wszystko przebiega w zgodzie z cyklicznością rynku, jak twierdzi jeden z twórców topowej platformy analitycznej. Negentropic zaprezentował wczoraj wykres, na podstawie którego wyjaśnił swoją prognozę mówiącą o nadchodzących silnych wzrostach wśród altcoinów.

Czytaj więcej: Te kryptowaluty mają szansę na wybicie o 350% – wskazuje współzałożyciel Glassnode

Tesla do wygrania od giełdy Bitget

Giełda Bitget ma za sobą naprawdę dobry kwartał, który przyniósł jej wiele powodów do świętowania. W związku z tym na platformie wystartowała nowa kampania dla traderów z Europy, w ramach której można wygrać wiele ekskluzywnych nagród.

Czytaj więcej: Giełda Bitget celebruje kolejny sukces. Do wygrania Tesla w ramach nowej kampanii

Kolejny challange od Binance

Zajmujesz się tradingiem na rynku spot? Binance wystartowało z kolejną akcją dla swoich użytkowników, w ramach której można zgarnąć trochę USDC.

Czytaj więcej: Weź udział w turnieju Binance i zagraj o 10 000 USDC

Kursy kryptowalut 23.04.2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.