Weź udział w turnieju Binance i zagraj o 10 000 USDC | Wiadomości | CrypS.

Weź udział w turnieju Binance i zagraj o 10 000 USDC

Filip Dzięciołowski
Binance

Giełda kryptowalut Binance wystartowała niedawno z kolejnym wyzwaniem dla swoich użytkowników, którzy parają się tradingiem na rynku spot. Do wygrania są vouchery tokenowe na stablecoina USDC.


  • Do 13 maja trwa specjalny turniej tradingowy obejmujący pary handlowe z USDC dla rynku spot.
  • By zakwalifikować się do rywalizacji o nagrody, należy zarejestrować swój udział w turnieju i wygenerować wolumen handlowy dla rynku spot na poziomie min. 3500 USD w czasie trwania promocji.

Trade’ujesz w parach z USDC? Binance ma dla Ciebie wyzwanie

Będąca niekwestionowanym liderem na rynku scentralizowanych giełd kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotu platforma Binance wystartowała z kolejną inicjatywą dedykowaną korzystającym z niej traderom.

Od 12 kwietnia do 13 maja wszyscy użytkownicy, którzy przeszli pomyślnie pełną weryfikację KYC i zgłoszą swój udział w turnieju handlowym dla rynku spot w parze z USDC, mają szansę zakwalifikować się do odbioru nagród z puli obejmującej 10 tys. dolarów w stablecoinie od Circle.

Po potwierdzeniu swojego udziału w wyzwaniu od tej topowej giełdy, należy w czasie trwania promocji wygenerować obrót na poziomie minimum 3500 USD w którejś z par handlowych uwzględnionych w ramach konkursu.

Są to: ADA/USDC, ALT/USDC, ARB/USDC, AVAX/USDC, BCH/USDC, BLUR/USDC, BNB/USDC, BOME/USDC, BONK/USDC, BTC/USDC, CKB/USDC, DOGE/USDC, DOT/USDC, ENA/USDC, ETH/USDC, ETHFI/USDC, FET/USDC, FIL/USDC, FLOKI/USDC, FTM/USDC, INJ/USDC, JTO/USDC, JUP/USDC, LINK/USDC, LTC/USDC, MANTA/USDC, MATIC/USDC, NEAR/USDC, OP/USDC, ORDI/USDC, PENDLE/USDC, PEPE/USDC, PIXEL/USDC, SEI/USDC, SHIB/USDC, SOL/USDC, STRK/USDC, SUI/USDC, TIA/USDC, UNI/USDC, WLD/USDC, XRP/USDC i YGG/USDC

Wszystkie adresy, które zakwalifikują się do udziału w akcji, zostaną przydzielone do specjalnych podgrup. To, do której trafią, będzie zależeć od wykonanego przez nich całkowitego wolumenu handlowego spot (w tym także kupna, jak i sprzedaży) w ww parach w czasie trwania promocji.

500 najlepszych uczestników, którzy którzy zostaną zakwalifikowani, powalczą o nagrody z puli 10 tys. USDC w voucherach tokenowych. Struktura nagród prezentuje się następująco:

Binance

Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu. Powodzenia!

Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.