Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [22.02.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [22.02.2024]

Filip Dzięciołowski
Kurs kryptowalut 22.02.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i o technologii blockchain z 22 lutego 2024 r.


Spis treści:


Nie tylko MEXC. Następna giełda kryptowalut zamraża środki bez ostrzeżenia

Dlatego właśnie na giełdach należy trzymać jedynie te środki, które w najbliższym czasie chce się sprzedać lub wymienić. W każdym z innych przypadków nasze aktywa powinny znajdować się w zewnętrznych portfelach, by nie musieć udowadniać “współpracującym z organizacjami egzekwowania prawa” giełdom, że nie jesteśmy terrorystami…

Czytaj więcej: 8 altcoinów, które warto mieć podczas rajdu byków – wskazuje Arthur Hayes

Te shitcoiny mogą dać nieźle zarobić – sugeruje Arthur Hayes

Były CEO BitMEX zaskoczył swoimi typami, które wskazał jako altcoiny warte posiadania na najbliższą hossę. Nie są to projekty ze ścisłej topki, a większości z nich nie ma nawet w pierwszej setce. Jak pisze znany trader, mógłby włożyć więcej pieniędzy w niektóre “pewniaki”, ale shitcoiny też mogą dać nieźle zarobić, a poza tym warto pamiętać o dywersyfikacji.

Czytaj więcej: 8 altcoinów, które warto mieć podczas rajdu byków – wskazuje Arthur Hayes

Polacy stawiają na te projekty. Badanie Binance wiele mówi o naszych preferencjach

Binance przeprowadziło w grudniu ankietę wśród swoich użytkowników z Polski. Okazuje się, że nasza wiara w kryptowaluty jest naprawdę silna i nie ufamy za bardzo tradycyjnym systemom finansowym. Pandemia koronawirusa mocno popchnęła nas w stronę cyfrowych aktywów, które wielu Polaków uznało za swoje nowe hobby.

Czytaj więcej: Ile Polacy wydają miesięcznie na kryptowaluty? Bitcoin (BTC) zamiast lokaty w banku (badanie)

Poziom BTC skupowanych przez HODLerów osiąga nowe ATH

Jesteśmy w naprawdę ciekawym momencie, jeżeli chodzi o rynek BTC. Tak byczo nie było już dawno, a postawa inwestorów wyraża prosty komunikat: idziemy po nowe szczyty. Z kryptowalutowych giełd opływa coraz więcej bitcoinów, bowiem długoterminowi inwestorzy skupują ich jak najwięcej. To może być naprawdę gruba hossa.

Czytaj więcej: Kolejne wzrosty kursu bitcoina. Ten wskaźnik jest tego najlepszym dowodem

Awaria ChatGPT. Dlaczego to nie powinno mieć miejsca?

Sztuczna inteligencja miewa swoje odchyły od prawidłowego funkcjonowania. Tym razem topowy chatbot zachowywał się nieco, jakby przyszedł do pracy będąc mocno pod wpływem. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, gdy ChatGPT zaczyna nieco szwankować, aczkolwiek w miarę adopcji tego narzędzia przez wielkie korporacje, skala problemu w tego typu przypadkach zaczyna się nasilać.

Czytaj więcej: ChatGPT nieco zwariował i przestał działać prawidłowo

EBC znów atakuje bitcoina

Dwóch dosyć istotnych członków EBC ponownie odpaliło swoją machinę fałszywej propagandy ciężkiego kalibru. CEO JPMorgan byłby z nich dumny, bowiem panowie naprawdę srogo atakują kryptowalutę i nie szczędzą złych słów pod jej adresem.

Czytaj więcej: Władze Europy nadal nie lubią bitcoina. EBC straszy, że wywoła on „ogromne szkody”

Kurs kryptowalut 22.02.2024reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.