8 altcoinów, które warto mieć podczas rajdu byków - wskazuje Arthur Hayes | Wiadomości | CrypS.

8 altcoinów, które warto mieć podczas rajdu byków – wskazuje Arthur Hayes

Karolina Kropopek
Arthur Hayes

Podczas gdy altcoiny zyskują na popularności, współzałożyciel oraz były dyrektor generalny giełdy kryptowalut BitMEX – Arthur Hayes – podzielił się swoimi planami inwestycyjnymi, wskazując na potencjalny rajd wymienionych przez siebie wirtualnych walut.


  • Arthur Hayes wskazał na 7 altcoinów i jednego stablecoina, które warto mieć w portfelu,
  • Wymienione przez współzałożyciela BitMEX-a wirtualne waluty to: dYdX, GMX, Pendle, Krav, Elixir, Flare, Axelar i Ethena.

Dywersyfikacja portfela kluczem do sukcesu

Dywersyfikacja to kluczowy element strategii inwestycyjnej. Wprowadzenie altcoinów do swojego portfela może pomóc zrównoważyć ryzyko i zwiększyć potencjalne zyski. Arthur Hayes wskazał na osiem alternatywnych kryptowalut, które według niego mają potencjał do wzrostu. Wśród nich znalazły się: dYdX, GMX, Pendle, Krav, Elixir, Flare, Axelar i stablecoin Ethena.

Co wyróżnia wymienione projekty na tle konkurencji? Otóż były dyrektor generalny BitMEX uważa, że zarówno ich makro, jak i mikrohistoria, są mocne. Oznacza to, iż mają one solidne fundamenty i potencjał do rozwoju w przyszłości. Co więcej, projekty takie jak dYdX i GMX mogą zyskać na popularności wraz z przesunięciem płynności na zdecentralizowane giełdy.

Mam bitcoiny i ether. Mógłbym kupić trochę więcej, ale ogólnie rzecz biorąc, skupiam się na shitcoinach.

– wyjaśnił Arthur Hayes

Stabilność na niestabilnym rynku?

Warto zwrócić uwagę na to, że Arthur Hayes zaleca inwestowanie w stablecoina Ethena, jako sposób na zmniejszenie ryzyka związanego z tradycyjnymi finansami. Uznał on bowiem, iż w obliczu niepewności związanej z Tetherem, Ethena może być atrakcyjną alternatywą. 

Decyzje inwestycyjne Arthura Hayesa są wynikiem dogłębnej analizy i posiadanej wiedzy branżowej. Dodanie wymienionych altcoinów do swojego portfela inwestycyjnego może okazać się więc trafnym posunięciem w dążeniu do osiągnięcia sukcesu inwestycyjnego.

Mimo to, każdy uczestnik rynku powinien dokonać samodzielnej oceny wspomnianych projektów i dopasować strategię do własnych oczekiwań. 

Arthur Hayesreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.