Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 30.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 30.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 29.03.2021
 • PayPal uruchamia płatności kryptowalutowe w USA
  Najnowszy krok adopcyjny dla Bitcoina (BTC) i niektórych altcoinów otrzymał dziś oficjalne potwierdzenie od giganta finansowego, jakim jest PayPal. Firma wdroży usługę płatności kryptowalutami u 29 milionów sprzedawców, która zwolni z opłat transakcyjnych za zakupy dokonane za ich pomocą.
 • Łotewska linia lotnicza zaakceptuje Dogecoina
  Łotewskie linie lotnicze airBaltic to kolejny podmiot, który dołączył do świata kryptowalut. Firma wprowadziła możliwość zapłaty za bilety w wielu kryptowalutach, w tym DOGE.
 • Gubernator Teksasu wspiera akceptację kryptowalut
  Gubernator Teksasu Greg Abbott pozytywnie wypowiedział się o ustawie odnoszącej się do kryptowalut. Przyjmując nowe przepisy Teksas chce dorównać, a nawet prześcignąć stan Wyoming, który postrzegany jako lider w dziedzinie blockchain.
 • Górnicy bitcoinów zarobili w marcu ponad 1,5 miliarda dolarów
  Dane zebrane przez The Block Research pokazują, że górnicy bitcoinów zarobili ponad 1,5 miliarda dolarów przychodu. Według danych, górnicy również ponieśli 148 milionów dolarów opłat. Jest to najwyższy w historii wynik, który przekracza poprzedni miesiąc, gdzie górnicy zarobili łącznie 1,36 miliarda dolarów.
 • Kanada przedstawia wytyczne w zakresie przepisów kryptowalutowych
  Kanadyjskie organy regulacyjne wykonały kolejny krok naprzód w zakresie regulacji giełd kryptowalutowych. Dwie kanadyjskie grupy regulacyjne wydały nowe wytyczne określające wymogi prawa papierów wartościowych, które mają zastosowanie do platform obrotu kryptowalutami (CTP).
 • Inwestycja Duke University w Coinbase może być teraz warta 500 mln USD
  Bezpośrednia ekspozycja uczelni Duke na Coinbase w jednej z jego wczesnych rund inwestycyjnych prawdopodobnie wzrosła 100-krotnie. Fundusz kapitałowy Duke University był jednym z nielicznych szczęśliwców, którzy dokonali wczesnej inwestycji w giełdę kryptowalut.
 • Władze Teneryfy pozbędą się bitcoinów „ze względów etycznych”
  Władze Teneryfy sprzedadzą bitcoiny, które znajdują się w rezerwach wyspy – informuje El Economista. Powodem tego ruchu maja być „względy etyczne”.
 • Ripple vs. SEC: sąd dopuszcza do sprawy społeczność XRP
  Decyzja sądu to cios dla amerykańskiej Komisji Giełd i Papierów Wartościowych oraz bardzo dobra informacja dla Ripple. Posiadacze XRP będą mogli ubiegać się o interwencję ws. niejasności towarzyszących skardze SEC.
 • Haker sprzedaje dane KYC 3,5 miliona hindusów
  Kryptowaluty to preferowany sposób płatności w darknecie. Ostatnio pewien haker wypuścił do sieci dane KYC prawie 3,5 miliona Hindusów. Dane pochodzą od indyjskiego dostawcy usług płatniczych MobiKwik.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 29.03.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.