Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.07.21]
 • Amazon zaprzecza plotkom dotyczącym wsparcia płatności BTC
  Amazon oficjalnie obalił niedawne informacje o tym, że może być gotowy do obsługi płatności Bitcoin, twierdząc, że obecnie nie ma planów dotyczących cyfrowego złota. Są jednak pozytywy tej całej sytuacji, a mianowicie rzecznik firmy powiedział, że Amazon pozostaje zainteresowany branżą kryptograficzną.
 • Tesla utrzymuje swoją pozycję BTC o wartości 1,3 mld USD
  Najnowszy raport o zarobkach Tesli wykazał, że firma nie dokonywała zakupów, ani sprzedaży aktywów cyfrowych w drugim kwartale, jednak odnotowała utratę wartości Bitcoina w wysokości 23 milionów dolarów.
 • DOJ wszczyna dochodzenie w sprawie zarządu Tether
  Kierownictwo Tether podobno stoi w obliczu dochodzenia ze strony Departamentu Sprawiedliwości USA (DOJ). Prokuratorzy przyglądają się przeszłym działaniom firmy z jej partnerami bankowymi.
 • Shopify umożliwia sprzedawcom sprzedaż NFT
  Prezes Shopify Harley Finkelstein powiedział w poniedziałek, że jego firma pozwala teraz sprzedawcom na swojej platformie sprzedawać niewymienne tokeny (NFT) bezpośrednio klientom.
 • Goldman Sachs tworzy fundusz ETF zorientowany na DeFi
  Spółka Goldman Sachs chce, aby jej nowy fundusz inwestycyjny ETF pod nazwą Goldman Sachs Innovate DeFi and Blockchain Equity był oparty na indeksie Decentralized Finance and Blockchain Index niemieckiego dostawcy indeksów finansowych Solactive.
 • Binance i FTX ograniczają dźwignię do x20
  Dwie z wiodących platform handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut – Binance Futures i FTX – zmniejszają maksymalną dozwoloną dźwignię na swoich platformach.
 • Yahoo! Japan zamierza uruchomić trading NFT
  Wiodąca japońska firma internetowa Yahoo! Japan nawiązała współpracę z gigantem komunikacyjnym Line w celu uruchomienia handlu niewymienialnymi tokenami (NFT).
 • 1inch rozda 10 milionów tokenów
  Projekt DeFi 1inch Network ogłosił dystrybucję 10 milionów natywnych tokenów od 1 września jako zwrot kosztów gazu dla użytkowników. Aby wziąć udział, użytkownicy muszą zablokować swoje 1INCH na okres od pierwszej operacji do dnia naliczenia tokenów.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.